bugün

mustafa sandaldan "seksine dadminkar" şarkısını söyleyecek kişidir.
(bkz: oraya gelirsem hepinizi dadmin ederim)
(bkz: bakiret)
doğrusunu yapandır.takdir edilesi.
bakire kız, bakir erkeğe helaldir. bakire olmayan kızın evleneceği adamda daha önce ilişkiye girmiş bir erkek olmalıdır. bu benim bir yerimden uydurduğum fetva olmayıp gerekli araştırmaları yapmanız halinde ulaşacağınız sonuçtur, müslümansan. bu amaçla evlilik öncesi ilişkiye girmeyen kişi takdir edilesidir.

edit: bakirette ne oluyor ki!

edit2: genç patlaklar rahatsız.*
Yapılması gerekeni yaptığı için takdir edilecek bir durum yok. O yapılması gerekeni yapamayanlar utansın.
(bkz: imlasını sözlüğe saklayan insan)
Maalesef ki günümüzde pırlanta değeri taşıyan insanlar olmuşlardır.Çünkü öyle bir zamandayız ki, sanki evlenmeden cinsellik yaşamamak büyük bir ayıpmış gibi gençlerin yüzüne vuruluyor ve bu gençler alay konusu olmaktan kurtulamıyorlar.işin garibi erkekler şu kızın işini bitireyim, bu kızın işini bitireyim mantığıyla hareket ediyorlar; Sanki onların hiç kız kardeşi ablası yokmuş gibi ya da onların hiç kız evladı olmayacakmış gibi.Sanki her erkeğin aklında mimlenmiş kızların üstünden bir kat da ben geçip tecrübe kazanayım da evlenmek için seçtiğim de 'perdeli'olsun mantalitesi var.Ama öyle bir zamandayız ki artık mimlenen kızların sayısı, dokunulmamış kızların sayısını gün be gün geçmekte, 'bekaret' terimi ise artık zihinlerden kaybolmaktadır.Sanırım bundan en fazla 25 yıl sonra 'bekaret' sözcüğünü litaratürde bulmamız zora girerse, inanın bu duruma hiç şaşırmam.
avrupa birliğine giremememizin acı sebebidir.
(bkz: dostum insan demişsin ama bu bildiğin gay)
(bkz: bakir eti)
(bkz: bakir etme eyleme)
(bkz: bakir eti gelmiştir)
(bkz: etlerimiz helal kesimdir)
baska ne gibi bir marifeti var ona bakilmasi gereken insandir zira bakirligini ya da bekaretini saklamasi bi marifet degildir.
eğer kız ise, bekaretini vereceği erkeğinde bakir olmasına dikkat etmesi önerilir. herşey karşılıklı olmalı.
güzel insan.*
Bakiret; kazulet gibi bir sey olsa gerek.
başlık da bir harf yanlış yazılmış olsa da biz anladık mevzuyu, en doğrusunu, uygununu, hatta yapması zor olanı* yapan ender insandır.
mantık benim mantığım.
Not: Erkeğim.
(#12354995)

not: bende erkeğim.