bugün

görsel

değil.com
Bir kez evleniyorum şımarıklığı yapan kadınlara karşı bekareti önemsiyorum.

Hem her türlü geleneği onemseyecek hem bunu erkeğe dayatacaksın hem de bekaret önemsiz olacak.
hem issiz hem pipisi kucuk. madde madde yazmis arguman paylasmis aq.

boyle arkadaslarin hep korktugunun en kotusu basina gelir.

3 gunluk dunyada bence kafa patlatacaginiz daha onemli seyler olmali.ates edin ve unutun.
görsel
Şu karesiyle yaran site.
Güldürdü ama hak verdim çok kez.
Çok takılmaması gerek. Takım tutmak gibi, parti desteklemek gibi tercih meselesi.

isteyen kabul eder veya etmez.
Kişiyi bağlar.
Bütün Türk erkekleri bekareti öyle yada böyle önemsiyor ama hiç önemsemiyormuş gibi davranıp birliktelik yaşama derdindeler. Biri dese ya ulan deyus madem bakire kız istiyorsun niye her önüne geleni sikmeye çalışıyorsun diye? Kızlar da malesef çok azgın.

Kısacası ortalık bildiğin çöp.
bu kadar da mızmızlanmazsın be diyerek hayretler içerisinde inceledim siteyi. ileride bir gün yanı başınızda bulunan ve sözde sevdiğin insanın geçmişi hakkında türlü türlü depresyonlara girecekseniz sevmeyin de almayın da birini hayatınıza. ne kendinize zindan edin hayatı ne de ona. madem senin için önemli bu konu öyleyse kendi hayatına çeki düzen verip ona göre yaşayacaksın. dürüst olursan karşına da gerçekten dürüst biri gelir. diğer türlü hayatın yedi yirmi dört skş olduğunu düşünen biriysen senin gibi olanlarla beraber kutu kutu pense oynayabilirsin.
bende bakir olmayan bir erkekle evlenecek olsam bende sorgularım babasını satim.

o kadının bacaklarının arasına nasıl girdi?

kadının bacaklarını açmasına yardımcı oldu mu?

üzerine iyice yatıp gerindi mi?

kızı kollarının arasına alıp sıkıca sardı mı?

ahenkle mi çakıştılar?

inledi mi? hırladı mı? böğürdü mü?

boşaldıktan sonra aşkım dedi mi?

valla bakir olmayan erkekle olmaz. aklıma giriyor abla. çıkmıyor aklımdan. nasıl başka bir kadının altına yatar? üzerinde zıplatır? yok abla. ben namusuyla duran bakir erkek isterim. benim cinlerim heyhey yapar el sallar bana. olmaz öyle.

190, 95, 10 bin, ev, araba, arsa, bakir. arayışım bu şekil. namuslu beyler yazsın.

Edittiri büdüttürü: eksileyenler bekaretini araba koltuğunda yitirmiş erilistler. Hahaha.
yahu kendi adıma az medeniyetsiz ve barzo değilimdir ama bu bekaret takıntısını hakkaten anlayamacağım. keko musunuz birader. 20 yaşında falan değilseniz saçma sapan bi düşünce bu. o yaşta evlenmeyi planlayan birinde kendisi gibi ilk deneyimi olsun falan istenmesini anlarım da,kendiniz 30'larızdasınız ve bakir değilseniz karşı taraftan bunu beklemenin alemi ne.

30 yaşına gelmiş bi kadınla tanıştığınızda onun bakire olduğunu öğrenmenize rağmen bunda bir problem görmüyorsunuz tebrik ederim ciddi bi moronsunuz. emin olun o kızın ciddi psikolojik sorunları var ve ilk gece kutu açılışını yaptıktan sonra kalan hayatınızı bu sorunlarla uğraşmakla geçireceksiniz. 30 yaşına kadar bekar kalmış bi kadının bekaretini korumak için kırk takla atmasının makul bi gerekçesi olamaz. belli ki hurafelerle kafayı bozmuş bi kezban bulmuşsunuz. (canı seks meks istemediği için bakire kalanları ayrı tutuyorum ancak öyle biri de yoktur herhalde).
Adam derin bilgisi ve tecrübesi ile o kadar güzel yazmış ki ultra feministler kuduruyor burda.

"Ben Avrupa’li kizlar gibi cinselligi yasayayim ama Turk kizlari gibi evleneyim. Yok oyle bir dunya. Avrupa’li kizlar gibi yasadiysan ileride erkek arkadasin “ben evlenmeyi dusunmuyorum..."

Gülünç olan kızların "küçük pipiliiii!!" Harici adamakıllı argüman sunamaması.
Bir kız zengin ve yakışıklı birini istiyor diye aşağılanmaya hakkı yoksa erkeklerin bekaret arzusuna da hiçbir lafınız olamaz!
Bekarete önem vermeyen erkek gavattır.net