bugün

türk erkeği için önemlidir.
E yani olsa fena olmaz şeysi.
o kişiden kişiye değişir de ''mi'' ve ''mi'' den sonra gelenler ayrı yazılıp bu önemlidir.
Erkeğin pakette mühürlüyse önemlidir.
Önemlidir ama şurada çoğumuz bakire olmayanlarla yatmadı mı ? Sikmek için afedersiniz de bakire aramıyoruz, evlenince bakire arıyoruz anlayamadım.
Bakireliği bilmem de,

Mıdır midir soru eklerini ayrı yazmak kesinlikle önemlidir.
Cevabı evet olan soru.

Markete gidip açma halkası koparılmış yoğurdu mu alırsın yoksa tertemiz, ellenmemiş bir şekilde rafında duranı mı?
tabi önemlidir lan bu da soru mu? Bunun bir islamiyet ülkesinde soru olarak soruluyor olması bile üzücü.
Önemlidir.
cevap ne bilmem ama bakire kız için de açma halkası koparılmış yoğurt kıvamında bi erkek olmamalı el değmemiş olmamalı.
kesinlikle önemlidir, bazılarının duymak istemediği cevap tır aynı zaman da.
bazen önemli bazen hiç önemli değildir. bu uzun mevzudur çetrefillidir kişiden kişiye değişir. bir kız düşünün kucaktan kucağa atlamış artık vücudu değil ruhu bile delinmiş. bu kızın bakire olup olmaması önemlidir. ama bir başka kız düşünün seni çok seviyorum evleneceğim diyerek bir erkek bozuntusu tarafından kullanılmış veya işler yolunda gitmemiş ayrılmışlar. daha sonra da kız atlamamış önüne gelene yani ruhunu bozmamış. bence bu kız için önemli değildir. ruhu orospu olanlar var bi defa bu daha kötü. ayrıca, bakire olup zarını muhafaza edipte anal- oral her boku yiyenlere ne yapacağız? adam evlenecek ohh bakire kız aldım mı diyecek? mühim olan oradaki zar mıdır yani?
onemli olan o bakireligi benim almamdir.
bakirelik bakire insan için önemlidir.
ayrıca sadece bakirelikle olmaz o, ruhun da orospu olmayacak.
Konserve, kola, araba ve domatesten sonra Çok şükür bugün de yoğurt ile kıyaslandık, örneklendirildik.

Ben de diyorum ne eksik kaç gündür.

Edit: Ayıcıklı jelibon da geldi. Var mı arttıran?
Soru edatları kadar önemlidir.
(bkz: sen önce soru ekini ayrı yaz)
(bkz: boyundan büyük işlere sonra kalkış)
(bkz: tdk)
Şimdi önemlidir desem kezban denir, önemli değil desem kaşar denir. Burası Türkiye kısacası.
Ne boş işlerle uğraşıyorsunuz ya.

Al bi örnekte ben vereyim o zaman; başkasının ısırıp attığı elmayı yer misin? Eheheh

Bir kıza deli gibi aşıksın oda sana aşık ve ikiniz de düzgün karakterli insansınız ama kız bakire değil. Vazgeçer misin? Ben geçmem şahsen.

Bakire kız arayan zihniyetin çoğunluğu genelevlerde sürtüklerle yatıp kalkıyor.
Milyonlarca insanın üzerinden geçtiği fahişeye dokunmayı miden kaldırıyor bunu mu kaldırmıyor?
bu soruya sadece bayanlar açısından yazılan entryler zaten bayanlar için ne denli önemli olduğunu gösteriyor. erkekler içinse bir o kadar önemsizdir ilk başlarda lakin karşındakinin kim, kaç yaşında , nasıl biri olmadığına bakılmaksızın ilk fırsatta potayı yoklar ve basketi atar erkek sonrası malum genelde uzun süren bi lokavt süresi.
Sadece Ortadoğu da önemlidir. Geri kalan dünyanın salladığı yok.
Vermeyecekler arkadaşlar uğraşmayın bu kadar.
Önemlidir.
Hayır, hala bunun soru olarak soruluyor olması ve yanlış yazılarak soruluyor olması önemli.
Erkek ve kadın eşittir erkek her boku yeyip kadının namusunu sorgulayamaz ayrıca namus iki bacak arasında değil zihniyettedir .