bugün

Kendinde Bakirsen önemli buluyorsan normaldir.
isteyen önemser isteyen önemsemez.Kaldı ki günümüzde insanlar rahatlar bu konuda.Hoşuma gitmeyen tek bir şey var.Genelleme yapmadan yazacağım.istediğiyle birlikte olup bakire olana bunların ruhu orospu sevişenler daha dürüst diyenlere uyuz oluyorum.Bakire olup her haltı yiyip kendini ameliyatla yutturanlardan,kocasını salak yerine koyan bedeni de ruhu da orospu insanlardan iğreniyorum.Biriyle birlikte olsun olmasın karakter bambaşka bir şey.Ama insanlar dürüst olmadığı için bu hala konuşulan bir mevzu.insanları özgür bırakın toplum ne der baskısıyla kocasını,çevresini kandıran insanlardan olmayın.Kimi Yaşar kimi inancı ya da başka sebeple yaşamayabilir.Herkeste bir irade var.Kimse kimseye karışamaz ama bu konuda da hiçbir kadın yalan söylememeli.Bunun için terk edilecekse de edilsin.Yalan üstüne hiçbir şey kurulamaz.Çünkü yalanların er geç ortaya çıkmak gibi huyu vardır.
kız ilistire dönmüş ama bakire ne olacak şimdi sadece kendini kandırırsın insanın ruhu bakire olacak yoksa zar mar hikaye.
Aynısını anana bacına deseler ne dersin sorusuna ne derdi erkekler? Herhalde önemli tabee lan! Başkasının namus algısını sorgulamak kimseye düşmedi. Sözlük için gereksiz bir konu.
bir kere de pireyi deve yapmayın be artık. kız bırıyle yatmıs. belki guvenmiş. belki de merak etmış.

belki kız için seks olası bı engel değil diye onca eglencesini susledi bununla.

belki de saflıktan onune gelene guvenıp verebıldıgını verdı.

duzulmuş mabadın davası olmaz bro bu zamanda. konus yengeyle sor kac tane olmuş kac kere olmuş. gıt o rakam kadar karafaki devir ya da birkacının degajesine uzan. sonra yutkun. yerse devam yemezse calma kimsenin değerli vaktinden....
Allahu Teala hiçbir şeyi sebepsiz yaratmamıştır. kızlık zarı...
Yıl oldu 2020, millet ayda arsa alıyor biz hala bakire idi değildi tartışıyoruz....

Bizden olmaz aga, bu şekilde olmaz...
Çok önemlidir. Maalesef el değmemiş erkek bulmak çok zor. Hepsi fahişe amk.
bir sorunsal. bence önemli değil, benimle evlenene kadar suratına, memelerine, ağzına boşalınmış bir kızı pek tabi eş diye alıp evlatlarımın annesi yapabilirim.
dişisine göre değişir. namus iki bacak arasında değil ruhta aranmalı. evlenip boşanmıştır, biri kandırmıştır, cinsel istismara uğramıştır, hayat biryere itmiştir kimse ne olacağını bilemez. bakire ama yemediği halt kalmayan ve ya zevki için, heyecan için, para, yakışıklılık için kucaktan kucağa gezdiyse sabaha kimle beraber bile olduğunu hatırlamıyorsa birde üstüne ortamın en hacı emmi kızı emine rolüne bürünüyorsa işte sıkıntı bu. zaten böyle kızlara bakın piç erkeklerle takılıp 30 unada gelince efendi saf arkadaşa iteklerler. sonra da boynuz loading. namus iki bacak arasında değil dört bacak arasındadır.
bakireliğe önem veriyorum. çatlayın. karım olacak kadın benim için değerlidir ve geçmişte ve gelecekte paylaşılmaz. bu gayet olağan ve normal bir durum.
Evlilik için mi yoksa takılmaca için mi.
hic önemli degil. hatta mal varligi bile önemli degil. isterse cumhurbaskaninin kizi olsun da bana bakanlik kolugunu hazirlasin o bile önemli degil. bir tek dilegim var gölgesi bile benden uzak dursun.
Cinsiyeti erkek olan bir kişi için kendisi açısından bir önemi yoktur. Cinsiyeti erkek olupta evlenmeyecek olan biri için başkasının ne durumda olduğunun da önemi yoktur.

Kısaca kişi bir erkek olarak evlenmeyecekse tavrı, kim naparsa yapsın bananedir. Bu tür konulara güler geçer.
güncel Önemli Başlıklar