bugün

(bkz: az ellenmiş kız bulup evlenmek)
Bakirelik önemli değil. Namuslu ve haya sahibi olmak önemli bence.
(bkz: baki bi erkek)
öylesine bakireyim ki bir deliğim bile yok. toplumsal bir yaraydı zaten kapandı en sonunda...
dinimize göre bakirelik kesinlikle önemlidir. malını ortalık malı gibi dağıtan kendine özel bir olgusu olmayan bayan olur mu. sıfır araba alırken 2. el arabaya aynı fiyatı verecekmisin , en azından eşinize şu soruyu sorma hakkına sahipsiniz , bebeğim ben mi iyiyim yoksa senin ilk ilişkiye girdiğin çocuk mu ? yada kavga ettiğinizde eşiniz size senden daha iyi beceriyordu beni demesini göze almanız gereken bir durum.
elbette önemlidir. evlenmeden bozulanlar yollu, bunlarla evlenen erkek de açık açık gavattır.
tabi göt verip 'ben bakireyim, zarım bozulmadı' diyenler var.
Seviyorsan git konuş bence. Gerisi yalan.
bakirelik beyindedir .
Ask bu kime konacak belli olmuyor bakir istersin kirmadigi findik kalmamisdir. Hayirlisini istemek lazim.
bakire olması bakire olmamasından iyidir.
bakire olan bir kız bulursama ayaklarına kapanıp evlilik teklifi edicem ve hayatımın kadını yapıcam . çok zor bulunuyor bu devirde çünkü. ilk geceden vermeseler onada razıyım.
senden once esinin baskasinin kollarinda zevkten inledigi olgusu kafanda deli sorular birakmiyorsa onemli degildir.
bakirlik kadar önemli.
Şahsım adına önemli değildir. inancı gereği kendi bakir kalmış ve bakire kız arayanlara da saygı duyarım. Beni asıl tav eden bakir olmadığı halde bakire kız arayan yetmeyip bakire olmayan kızlara 'orospu,kaşar' yaftalaması yapan hırdolardır. Lan şerefsiz sen hangi hakla kendin yapmadığın fedakarlığı başkasından istiyorsun, sırf sevdiği insanla bazı özel şeyleri paylaştığı için bi kadına hakaret edebiliyorsun.

Bi de bedenin bakire olması önemli değil bakirelik beyindedir falan yazanlar olmuş, çok merak ettim o nasıl oluyor paşam ? Bakireyse bakiredir değilse değildir bu kadar basit. Önemli midir? Benim için hayır.
Bakireyse değil.
karşında ki insan bakirse bu onun için önemlidir,

fakat bu güne kadar yapamadığı için değil

Allah tan korktuğu için yapmamış olması daha bi anlam içermektedir.

ancak karşısındaki insanı sevdikten sonra sevildiğini hissettikten sonra ve güven kavramının ilişki de ağır basmasıyla sorun olacağı düşünülmeyen olaydır.
önemlidir. mesela karşımdakinin bakir biri olmasını istemem. şartlar eşitlenmeli.
herkesin bilip te söyleyemediği bir cevabı vardır.
değildir .

soganda da zar var ama yemiyosun ayikliyorsun.

konu kapanmistir dagilabilirsiniz.
(bkz: hem de ne)
limitleri laçka olmuş, iradesiz insanlarin bir kezbanin deyimiyle "bik bik öttügü" önemli bir konudur bakirelik.

evlenecegin adam, sevgilin, beraber olacagin ve seni buna gore yargilayacak onun bunun çocugu için degil,
kendine olan saygin için.
Daha önce yapmamış birisi olarak benim için önemlidir. Hemde çok önemlidir.
(bkz: önemli olan ruhun bakire kalabilmesi)
Ahlak, namus iki bacak arasında değildir! Her şeyden önce asıl farkına varılası ve de önemli olan budur! Bakirelik önemli diyen öküze sorarlar senin ne farkın var ki sen bakir değilsin de kadından aynı şeyi bekliyor ve de bunu önemli bir durum haline getiriyorsun!
güncel Önemli Başlıklar