1. 1.
    cevabı merak edilen sorunsaldır. şimdi bakıyoruz bir kıza piçin biriyle evleniyor, geçmişindeki kızların, yattığı vücutların hiç bir anlamı yokmuş gibi. ama erkeklere bakıyoruz eski sevgilisini bile dert eder halde. bir erkek olarak şahsen bende üstünden kampüsün yarısının geçtiği bir kızla evlenmek istemem ama kadınlar için bu durum çok da bir önem arz etmiyor sanki?
    4 -15 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Çünkü bizde ortama önce giren lider gibidir.
    Bi kızı senden önce başkası becermişse sen eziksindir sebep ?
    Senden daha hızlı kızın kanına girmiş daha hızlı becermiş başkasına bile geçmiş olabilir.
    Kadınlar için erkeğin bakireliği daha az önemli çünkü onlar kendilerine denk düşen şeyleri seçerler.
    Misal kız güzel erkek çirkin ama elemanın penisi dev gibi kadın yapmaz bırakır.
    Erkeğini ele alalım şimdi hahaha neyse devam erkek "ben basar geçerim abicim" kafasında oldugu ıcın sonrakı kızlara cırkın kızlardan aldıgı deneyımlerle yurur hatta becerır.
    Kadınlar dışta farklı içte aynı,erkekler dışta farklı içte daha da farklıdır.
    Not:toplumu,arkadaslarımı ve tanıdık bazı ınsanları inceledim.
    6 -10 ... endless pain
  3. 3.
    dini inancı gereği bunu talep eden erkek anlaşılabilir; kendi dininin emirlerine uyup kendisi de evlenene kadar seks yapmadığı sürece. bahsi geçen din islamsa bildiğiniz gibi evlilik dışı seks yapmış biri evlilik dışı seks yapmamış biriyle evlenemez.

ama dini hassasiyet haricinde erkeklerin bekaret ya da "az kullanılmışlık" talebi genelde evlenecekleri kadını şişme bebek ve yapay zekalı seks robotu arasında bir yerde görmelerinden kaynaklanır.

"ama geçmişinde az partneri olan kadınlar daha az boşanıyormuş" açıklaması da absürttür çünkü araştırmalar geçmişinde az sayıda seks partneri olan erkeklerin de daha az boşandığını göstermektedir. bunlar kadınları sadece mal olarak görmezler aynı zamanda aptal olarak görürler.
    7 -1 ... clarfont
  4. 4.
    Kadınlar duygularıyla erkekler mantığı ile hareket eder derler. Hani kadın sevdiyse bitmiştir ama erkek sevdiyse de düşünür gibi

Bence yalan. Kadın da öyle bir erkeği kabul ediyorsa maldır. Ama bana göre tabi ona göre seviyorum kime nedir. Yarın aldatıldığında da bu erkekler niye böyle ki ya hepiniz aynısınız diye gezer ama sevdiğim kişinin geçmişi beni ilgilendirmez de der bu kişiler genelde.

insanın geçmişi geleceğini gösterir yavru kuş denilesi insan örnekleri.
    2 -1 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    siz markete girince açılmış mıncıklanmış ürünü alır mısınız ?
    6 -14 ... laz ziya
  6. 6.
    neden istediğini, neden bakire birini beklediğini tam olarak kavrayamamış; tamamen babadan ve aile büyüklerinden "helal süt emmiş eli erkek eline değmemiş bir kız bul" sözlerini hayatının merkezine yerleştirmiş, fakat kendi elini değdirmemiş kız bırakmayan erkekler için önemlidir bahsi geçen şey. zira insan önce kendine bakmalı, ardından kendine yakışanı bulmalı.
    5 -1 ... bir delinin gozyaslari
  7. 7.
    bakirse ister. zaten denildiği gibi islam'a göre temiz temizle kirli de kirli ile evlenir. en önemli sebebi dindir.
    2 -4 ... selia
  8. 8.
    50 kere yazıldı çocuğunun başka penislerin girdiği yerden çıkmasını istemediği içindir.
    2 -6 ... tenete
  9. 9.
    (bkz: kabuğu soyulmuş domatesi kimse almak istemez)
    4 -4 ... anthony
  10. 10.
    saçma sapan toplumsal dayatmaların sonucudur.

bunun haricinde küçük pipilidir, başka alfalarla kıyaslanmaktan korkuyordur. benim böyle bir sorunum yok şahsen.
    8 -3 ... agnostos