1. ?.
  (bkz: bakireliğe takana takmak)
  4 ... fabala
 2. ?.
  belaltı kültürü ile yakından ilgilenen zihniyetin takıntıları.bütün argümanları cinsellikten ibaret olan denyoların yaptığı gereksiz konuşma,yazma,tartışma konusu.
  1 ... jaspe
 3. ?.
  sözlük sınırları içerisinde kaldıkları sürece ehlileştirilebilecek ahali.
  2 ... herbert simon
 4. 1.
  bundan başka işi gücü olmayanların oluşturduğu topluluk.
  -1 ... dugyy
 5. 2.
  abaza erkekler ile gerizakalı bayanların * buluşma platformudur bu tür başlıklar. bir tane şark kurnazı bakirelik ile ilgili başşlık açar. bakire olmayan bayan ise kendisini haklı çıkarır savlar ile balıklama atlar olayın içine. kim kiminle yatmış kardeşim sanane? ya da kiminle yattıysanız bize ne yahu? bu başlığa yazdıktan sonra sanal seks uğruna sözlükte şaklabanlık yapan yazarların özel mesaj bombardımanına tutulacak kadar embesilmisiniz ya siz? ya da o başlığı açan gavat adam! senin ahlaksızlığının tezahürleri bize yansımak zorunda değil. adam gibi başlık açın, adam gibi de yazın. bişeyler katın sözlüğe. enrty girerken burnunu karıştıran kız. yarrak afedersin. açtığınız başlığa sokayım. bakirelik muhabbetlerinize kayayım sizin.
  4 ... ezikmutesebbis
 6. 3.
  bakirelige takan ucuncu sayfa ahalisinin (bkz: tore cinayeti) (bkz: namus davasi) (bkz: bizim oranin adetleri meshurdur cinayetleri)azicik yontularak sozluge dusmus halleridir bunlar. 6 milyar insani "celikler" ve "comaklar" olarak ayirabilme yetenegine sahiptirler.
  4 -1 ... haymatlos
 7. 4.
  (bkz: her sevgilim versin ama karim bakire olsun)
  4 ... yasak kadin
 8. 5.
  Bilgi fakiridir. Kapalı bir çevrede yetişmiştir. Kendisi cinsel istekleri için bakirliğini veririken, cinsel hayatın herkes için geçerli olduğunu idrak edemez. Mesela, siz bekarete önem verip bakireyi eş olarak seçtiniz. Onun bugünkü bazı tıbbi operasyonlarla bakire olmadığını nereden bileceksiniz? ikinci olarak bakire bir kız aldın. Sonrasında onun sadakatini nereden anlayacaksın? (Esas sorun zaten sadakatse eğer.)
  ... davutsu
 9. 6.
  bastırılmış egoları olan yazarlardır. bakirelik önemli ise kişisel abazalıklarını çağdaşlık, normal olarak yok onun mal bunun .. diyerekten dile getirmemeleri gerekir. çünkü kafaları bayağı geride kalmış yazarlardır. yazdıklarıyla çelişen bu bir kısım yazarlar hem ister hemde aldığım 0 km olsun der.
  paylaşmak vardır her şeyi bir de vardır paylaşılacak en iyi şey duygulardan öte bilirler mi bilinmez...
  (bkz: ya herro ya merro).
  1 ... zuvvar
 10. 7.
  ikinci el pazarından mal almak istemeyen sözlük ahalisidir.
  -4 ... ankarakarakedisi