bugün

kan görmek istemiyordur. bin tür naz çek, felan filan.
(bkz: savaşma seviş benle)
(bkz: niyetini baştan belli eden erkek)
ya ileriye dönük bir ilişki yerine günü birlik cinsel tatmin amaçlı bir ilişki istiyordur.

ya da godoştur tecrübeli bir partner arıyordur kendine.
ruhu orospu olan erkektir, zira bakire ruhunu tatmin etmeyebilir, nikahsız birliktelik bedenin degil ruhun tatminine yarar ancak, ahlaksızca, onursuzca ve şerefsizce bir iş yaptıgını bilir çünkü bilinç altında ve bu onu tatmin eder, çünkü o bir orospudur.
kapalı kapıları zorlamayı sevmeyen , açık kapılardan kolayca geçmeyi tercih eden erkektir.
(bkz: sen istersen olur)
sadece sözlüklerde bulunur.
(bkz: burada yazılanların hiç biri doğru değildir)
tüm sevgililerim bana versin ama karım bakire olsun diyen erkekdir ayrıca.
(bkz: vur kaç isteyen erkek)
bakire sevgiliyi elde edemeyecek kadar kendine güvensiz ve muhtemelen nakitsiz erkektir. eğer çok azcık nakiti, pardon beyni olsaydı bu işi başarabilirdi, yazık.
vur-kaç taktiği uygulamayı düşünen erkektir. eğer kız bakireyse vurduktan sonra top yine kendi önüne düşecek ve başına kalabilecektir.
(bkz: anal ve oral yapıp bakire olan kız)
sevgi değil elli gram et için arkadaşlık yapan erkektir.
" evleneceğin kişinin bakire olmasını istersin ama dimi? " sorusunu sormama neden olan kişidir.
partnerinin tecrübeli olmasını istiyordur. sevgiliniz bakire olsa ve sizinle yatmayı kabul etse bile anal veya oral seks yapma oranınız çok düşüktür. fakat partneriniz daha önce kaç kişiyle yatmışsa bu işlere yatkın olma ihtimali de o kadar yüksektir.
yeryüzünde olmayan erkektir. buna en yakın, sevgilisinin bekaretini umursamayan erkek vardır.

edit: tanım edilmiştir.
bekarete önem vermeyen erkektir
bakir olmadığı halde kadından bekaret aramayan erkektir
bekaretin önemli olmadığını,bakire olmayan kadının da onurlu,namuslu,seçici olduğunu bilen erkektir.
evleneceği an bakire kız istiyorum diye dönüp dolaşan beyinsiz erkektir.
kafası çalışan erkektir. hele ki kendisi de bakir değilse, o zaman tebrik edilesi erkektir, dengeli duruşu için. günümüzde kafa anlamında bakire kız olmamasını geçtim, bir kızın bakire olması demek, onunla uğraşacak çook şeyinizin olması demektir. bütün cinsel aşamaları tekrar tekrar, baştan ve sindire sindire öğretmeye çalışmak zaman ve uğraşı ister. yaş bir noktadan sonra ilerleyince, insanın bu triplerle uğraşmayı kafası almıyor ne yazık ki.

şimdi erkek arkadaşlar kalkıp vay godoş, gavat şu bu demesinler, hepiniz dönün bi sevgilinize bakın. *
siz sanıyor musunuz ki, sevgilinize ilk dokunan erkek sizsiniz? siz sanıyor musunuz ki, sizden önce hiç erkek arkadaşı olmadı? siz sanıyor musunuz ki, önceki erkek arkadaşlarından hiç biriyle cinsel anlamda sizde gittiği kadar ileri gitmedi? * şunu anlamak lazım; sen sevişiyorsan, emin ol her yerde senin gibi sevişen birileri mutlaka var. sen farklı değilsin. her kızı yatağa atabilme yeteneği olan über karizmatik, ağzı felaket laf yapan şu bu falan filan değilsin dostum. kız istiyorsa, heyecan arıyorsa sevişir. istemezse sevişmez. bu kadar basit. sen, attığın taklalarla karşındaki kızı yatağa atabiliyorsan, senin gibi bir başkası da aynı şekilde bu işi yapabilir ve emin ol bir çok yerde de yapıyor. sevişenler sadece erkekler değil.

bir kadının sizden önceki safahati hakkında eğer çok meraklıysanız, ilk dudak darbesi size tüm şeceresini anlatacaktır zaten*, merak etmeyin. ayrıca "bakire olacak illa ki", ya da "acaba bakire mi lan? beni mi yiyor yoksa?" gibi hezeyanlarla boğuşup ilişkinizin içine sıçmak istemiyorsanız, bu konuyu kafadan silin ve rahatlayın. kız arkadaşınızı da size yalan söylemeye teşvik etmeyin.

edit: imla.
bildiğin godoştur.
Avrupa veya latin amerika'da yetişen ergendir. Adamlarda bekaret kavramı yok hacı.

(bkz: Hanımın üstünden tüm kampüsün geçmesi)
tecrübeyi seven erkektir .
patlak bir tekeri ne kadar şişirebilirsin koçum.
kan dökülsün istemeyen, barışçıl erkektir.
güncel Önemli Başlıklar