bugün

candır, ba$ tacıdır. toplumun baskısına kar$ı gelen topu göğsünde yumu$atmı$tır.

edit: istemez miydi deli gibi sevi$mek? ha? suç onda mı, duygularına söz geçirebildiği için mi namussuz?
edit2: ayrıca bu kız veren kızlardan daha bakire! veren veriyor ama bu uçkuruğuna sahip çıkabiliyor!
teni bakire ruhu orospudur.
pislik bir kızdır iğrenilesidir.
edit: sözlükte oldukça fazla olan kızdır eksiler şelale..
cümlenin yapısına bakınca, kadın imajının tamamen edilgen olduğunu tekrar ve tekrar görüyoruz.
bir kedinin kızıdır. annesi yalar haliyle.
bazılarına göre namusludur(!)
namussuzdur. evet.
ikinci eldir. alicisina hayirli olsun denir.
yoktur öyle bir kız. her yerini yalatmaya gelene kadar bakirelik filan kalmaz hepsi gider.
(bkz: yalama)
o da sevişmek istiyor, normal karşılamalı.
evliliği bekarete bağlayan erkeğin türevidir. birbirleriyle evlenip birbirlerini kandırmaya devam etsinlerdir. bize bulaşmasınlar, biz böyle iyiyiz...
(bkz: ateist abdesti)
"Senin aşkın yalanmış,bana yalanmamış lazım." sözü bu kız için söylenmiştir.
Yıkanmaktan hoşlanmayan kızdır. Yaratarak durumu kurtarmaya çalışmaktadır. Seks vb bir derdi yoktur masumun.
motor meme yapmış olabilir, kontrol etmeden evlenilmemesi gereken kızdır.
Koltukaltını yalatabilecek birini bulmayı başarmış kızdır. Helal olsun.
her şeyden öte... samimiyetsizdir.

ben kendine yalan söyleyen insanla ne paylaşabilirim ki?

ya insan gibi seviş, ya da rahibe gibi bekle. iki durumda da saygı duyarım. tercihtir, mahremdir de zaten. ayrı.

ama bu durum ama pozisyonunda kalınacak bir şey değil. yani bunun bir ortası, bir eşiği yok.

yoksa şey gibi bir şey olur o, anayasayı bir kere delmekle bir şey olmaz muhabbeti gibi özal'ın.

tamamen durumdan vazifeci, adam sendeci, kişiliksiz, samimiyetsiz.

evlerden ırak olsun. sizin sadece sevişiyor diye orospu damgası vurmaya kastığınız kadınlar her zaman daha ''insan''.
bir başlıkta konu edilmiş bir eyleme "mekan" olan kızdır.

insanların özel hayatları, neresini düzdürdüğü, yalattığı, parmaklattığı sadece onu ve onun erkek arkadaşını , ya da kocasını ilgilendirir.kadın sana "valla ben senden önce her tarafımı yalattım, bi de çüktürmedik ahanda sadece kulağımın arkası kaldı" diyebilir, sen de onu o zaman reddedersin, ya da olsun n´apalım dersin. kerhane den kadın çıkarıp mutlu evlilik yapan adam var bu dünyada. olur mu olur, olmaz, denmez.

kimin ne yaptığı sadece o özel hayat üzerinde söz sahibi olan şahısları ilgilendirir. sen kimseye neyi nasıl yapması gerektiğini öğretmezsin. herkes kendi kapısının önünü süpürsün.
bakire değildir.
bakire olmayıp hiç bir yeri yalanmamış kıza öğreticilik yapabilir.
urfa balıklıgöl'ün faydasını idrak etmiş kardeşimizdir. *
saçları, gözü ve burnu olan bir kızdır. *
bir alex değildir.
titiz hatta obsesif kızdır. mükemmeliyetçidir:

- ben her cm kare yalanıcak demedim mi geri zekalı! bak şurası kuru kalmış, hala yalanmamış.
+ &+%^''!!
güncel Önemli Başlıklar