bugün

Sistematik bi olgudur, olasi ihtimal verilir ama kisiye gore desek daha etik olur.
(bkz: ölmüş eşek kurttan korkmaz)
saçmadır. yada erkeklerin her zaman aldatmaya yakın olduklarını doğrular.
kadın olmadan anlanılamayacak hede sevişmeyenlerin sevişenlere göre daha azgın olduğunu bilmeyenlerin şıçırtması.
nedensellikten yoksun gereksiz tespittir.
(bkz: anne koş tespit sıçtım)
(bkz: bakire olmayan kadınla evlenmek)
Itiraz entrysi girenlerin bekaretinden suphe duyulmasina sebebiyet veren hede hodo. Ha umurumuzda mi? Degil.
bir yalan söyleyenin, bir daha yalan söylemediğine asla inanamadım olayı.
günahı bir kere tattılar, bir daha peşini bırakmadılar.
anal seks yapan kızların bakireyim demesi ile yarışan görüş. maalesef durum bu... hayır, zaten namus bacak arasından ibaret değildir. bakire değilim diyen bir kıza namussuz gözüyle bakmadım, asla da bakmam. bakanlara da deli küfrederim. lakin, anal seks yaptığı halde bakireyim diyen kız benim nazarımda şerefsizin önde gidenidir. anal seks yapmakla da alakası yok bunun. ben sekste her şeyin olduğuna inanırım. ama sırf kukusunu zorlamadılar diye namuslu olacaksa hiç kusura bakmasın orospu kadar değeri yoktur. namus insanın dilinde olur. yalan söyleyen insan namuslu olamaz. namussuzluk yalandır, riyadır, iki yüzlülüktür. namusu bacak arası ile iliştirmek son derece de yanlıştır.
pes oynarken 8 gol yiyip 75. dk dan sonra karşı takım ceza sahasına girdiğinde üçgene basıp kaleciyi açmakla aynı şeydir.
(bkz: giren girmiş koy götüne boolum)
(bkz: genelleme yapmanın verdiği rahatlık)

yapmayın oğlum şöyle şeyler.
güncel Önemli Başlıklar