bugün

tutucu insanların bazı yobaz dusuncerinden bahsediyosun da amk cagdas olmak boyle biseyle gurur duymayi mi gerektirir acaba soruyorum. Cok cagdassin keske tecavuze ugrasan.belki gurur duyarsin cagdasim tecavuze ugradim diye. Bir dahaki entry ni tecavuze ugradik bundan gurur duyuyoruz cook ama cook cagdasiz diye atarsin. Birdahaki entryini merakla bekliyoruz sozluk yazarlari olarak.
bir gün türkçesiyle de gurur duyabilsin inşallah dediğim yazar beyanı.
yanlış: sevgilimden gurur duyuyorum.
doğru: sevgilimle gurur duyuyorum.
normal bir durumdur. bakire olmasındanda olmamasındanda gurur duymalıdır insan.
sağlıklı bir düşünce şeklidir.
tüm kızlar ilişkilerinde mutlaka bir şeyler yaşarlar. hatta bazıları belki bir kaza sonucu bakireliyini kaybetmiş kızlardan daha çok şey yaşarlar. kimi kızlar akıllı davranır ve işte buraya entry giren bi çok yazarlar gibi düşünen erkekler için bakireliyine dokundurmaz ama her boku yerler. kimi kızlarsa bir ilişki yaşıyorsam, birine güvendiysem bunu doya- doya yapmalıyım derler ve oyun oynamaya kalkmazlar.

uzun zaman önce bi şiy okumuştum. adam düyün gecesi karısının bakire olduğunu görüyor ve hemen yarın onu boşuyor. soranlara da demiş ki, bu kadının bunca yaşı var, bu zamana kadar bekaretini verecek kadar sevmemeiş kimseyi, güvenmemiş kimseye, böyle buz bi kalbi taşıyan biriyle yaşayamam..

Bukovski de bi şiirinde der ki,
bir kadın açmamışsa ayaklarını 35 yıl,
iş işten geçmiştir,
aşk için de,şiir için de.
bu gurur sayesinde mutlu olan yazar beyanı.
Ayrı bir kafa yapısı.
Yok yani bakire olsa sana ne olmasa sana ne?
Sevgilim benden önce şey yapmış diye gurur duymak nedir arkadaş.
Kadınları vajinadan ibaret sanan erkeklerin duyacağı türden bir gurur. (bkz: bakire olan sevgilimle gurur duyuyorum) aynı bokun laciverti.
yarın seni benimle aldattığında da gurur duyabiliyorsan sorun yoktur.

sevgili dediğin böyle olmalı fakir zengin gözetmeksizin vermeli.

modern insanların hali bi başka yaa, lan hatta canım çok çekti bu akşam bi tur binsem?
Utansalar zaten öyle kimseleri sevgili olarak edinmezler.
Her davul dengi dengine anda.
Modern ve laik insan düşüncesi. Herkesin böyle modern ve yobazlıktan uzak olması dileğiyle.
evet bakire olmadığı için sevgilimden gurur duyuyorum çünkü o bekarete önem verecek kadar yobaz ve sığ düşünceli bir kadın değil çünkü o toplumsal baskılardan ve aptal tabulardan dolayı kendini kısıtlayıp çağdaş olmaktan ödün verecek bir kadın değil. onunla gurur duyuyorum çünkü o yobaz arap geleneklerine karşı gelen laik ve çağdaş bir cumhuriyet kadını.
onunla gurur duyuyorum çünkü o erkeğini nasıl mutlu etmesi gerektiğini bilen tam anlamıyla kadın olmuş biri, kadın gibi kadın, tam bir dişi.

evet aşkım seninle ne kadar gurur duysam da kafi değil.

itiraf edin yobazlar ağzınızın suyu aktı di mi, ne yapiyim siz de accık modern olun be.