1. 1.
  Olması gerekendir.

  Bizim efendi eleman okur, adam olur, karıya kıza vakti olmadığı için bir şey de yaşamaz.
  Diğer kız ise Berke canlar tarafından tecrübelendirilmiştir.

  Bizim eleman durumu bir şekilde öğrenir ama ses etmez. Nişanlısıyla bir gün yalnız kalır ve dudaklarına yapışır, meseleyi ilerletir. Derken kızın ağzından şu kelimeler dökülür
  "Aşkım evlenmeden olmaz"

  Evleneceği adamın bal kutusuna girişine izin vermezken o kutuyu başkalarının evi yapan bu kıza ne mi yapılır? Yüzüğü çıkarıp kızın suratına fırlatmak saçma olur tabii ki de.

  Kızın parmağından yüzük çıkarılır, kız kovulur, kuyumcuya gidilip yüzükler bozdurulur, o para bitene kadar barlardan kız kaldırılıp keyfe bakılır, sonra da evlenmek için bakire kız aranır.
  9 -10 ... sacma sapan konusan adam
 2. 2.
  Hala yasayan uc bes tane homo erectus gormek cok ilginc gercekten...
  -7 ... bonfires
 3. 3.
  kişi için bakirelik önemli bir kriter ise daha doğal bir şey olamaz. bakire bir hatun arayışı neden geri kafalılıkla ilişkilendirilir bunu da anlamak güç. çocuklarımın anası olacak kadının benden başka bir erkekle ilişkisi olmuş olmasını kaldıramıyorum. bu empatiyi yapmak bu kadar zor olmasa gerek.
  7 -2 ... gamzedeyim deva bulmam
 4. 3.
  (bkz: Entry nick uyumu)
  -3 ... trinitrotoluen
 5. 4.
  Ben kendimi saknmışsam hakkımdır.
  3 ... duzdunyaadami
 6. 5.
  Nişanlıyı kurtarmış olmaktır.

  Bu kafadaki adamı alsa ömrüne yazık.

  Bu arada Ben kendimi sakındım diyen sözlük erkekleri asosyallikten, özgüvensizlikten sevişemediği halde sakındım, temizim diyerek bundan itibar sağlamaya çalışıyorlar. Çirkini öpmemişler kendini namuslu sanmış.
  4 -1 ... bendekalanlar