bugün

hasta olduğu* zamanı düğün gecesine denk getirmek. *
bakire olmayan kızı bekire vermek.
damatı gerdeğe sokmadan önce ölesiye içirmek, ne yaptığını hatırlayamamasını sağlamak.
genellikle gerek olmayan yollardır. gittikçe bakire kızla evlenilmez ön yargısı kırılmakta ve bakire kız sayısı azalmaktadır. ha illa ki kız saklayacağım, erkek ben istemiyorum diyorsa da bakire olmadığından mütevellit iyi sevişebilme ihtimali yüksek olan kadına, kendini aşıp çok daha iyi sevişmesi tavsiye edebilir. erkek de üzümü yer bağını sormaz bir yerden sonra. zaaf anacım, naparsın.
(bkz: bekaret hapı)

ek olarak http://www.sahtekizlikzari.com/ kimsenin kukusuna kast etmiş olmiyim, severim kukulari..
(bkz: çüş)

(bkz: bürst)
televizyonlardaki evlilik programları bu yollardan en ideal olanıdır.
gerdekten bir gün önce zarını diktirmek.
bir gün önce olmazsa kanama olmaz.
bir akp'liye verip varoşlara gönderirsin, malum kendilerini allayıp pullayıp satmayı iyi biliyorlar.
gavur bir oğlanla evlendirilebilir ki onlar pek önemsemez derler, döller her türlü.
damat renk körüyse sorun yok zira ilişki anında paşalar gibi işersin damatta bozdum diye sevinir.
evlenmese ölecek hastalığına tutulmadıysa, evlenmeden ölebilir bu kızlar.
evlenenlerin heykelini diktiler güvercinler sıçıyor.
ayrıca bakire olmayana kız demiyoruz.ne diyoruz? kadın diyoruz. niçın? öyle.
(bkz: diktirecek kızlara verilecek tavsiyeler)
Gerek olmayan yollardır. Zaten "bakire kız" diye bir şey yoktur.
(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemedim) *
Şimdi gelelim gerçek yorumuma. Yine aynı şeyi söyleyeceğim: gerek olmayan yollardır. Bakire olmayanları evlendirmek, özel bir çaba gerektirmez. Canları isterse evlenirler, tıpkı bakir ve bakireler gibi.
Genelevden cikan bir erkege kakalanarak evlendirilmelidirler.
babasının yüklü bir servete sahip olduğunu söylemektir. gerisi gelir. hatta sıraya bile girerler.
Zengin olmak kız zengin olursa gelirler.
güncel Önemli Başlıklar