bugün

bunların en bilineni ve en makulü ''bakire olanlar da götten veriyor ağzına alıyor tamam mıııı''dır.

yazık lan. ahahahha.
(bkz: bekaret beyindedir tımam mıııaa)
(bkz: gerçi beyni de sikik)
bekaretin bacak arasında değilde kafada olduğunu anladığınız zaman daha yaşanılan bir ülkeye olucağız.
Aşkım biliyorsun küçükken bisikletten düştümmm.
Bekaret beyindedir gibi saçma sapan avuntulardır.
Patlakların yaptığı avunma şekilleri yok bakir olucaksınki bakire kız bulucaksın gibi konuşmalar allah aşkına evlenmeden yapılan zinadır neyin kafası neyin savunmadı yatıcak yeriniz yok diyebiliceğim durum bunun savunması açıklaması yok ağzınla kuş tut yaranamazsın çünkü o ağza başka bişeyde girmiştir kalın 10-20 cm arası.
nasılsa diktirip dar beyinli birini bakireyim diye kafalarım. zavallım bakire aldığına inanır sevinir bide.

hak ediyorsunuz. durmayın eksileyin efendim.
bazı zayıf zekalılar bekaret önemli 'patlak kızlar' şeklinde ötmüşler. içinizin ve dışınızın çirkinliğinden kızlar sizinle birlikte olmadığı için kin kusuyorsunuz değil mi? Yazık size. Aileniz köyden kız bulsun acilen. Elinize boşalmaktan nefret dolmuş içiniz dışınız.

ayrıca ister bakire olur ister olmaz, ister açık giyinir ister kapanır. siz kendinize uygun olan insanı seçer, onunla bir ömür birlikte olursunuz inşallah. diğerlerini de rahat bırakın artık. kimse ne yaşamak istediği zevki ne acıyı ne de mutluluğu size soracak değil. bu zekayla bunu nasıl anlarsınız bilmem ama.

tanım: olmayan avunma yöntemleridir. başlık da açana girsin. bunları düşüneceğinize az terbiye öğrenin.
Şu gibi yöntemler olabilir;
görsel .
vermeden ölseydim zaten çürüyüp boşa gidecekti. bu olabilir mesela.
bnm annem de bıkire diyilmiş ışkım .s
muahahaaha. şu zamana kadar kaç kızla birlikte oldum sayamam. hatırladıklarımdan 4 5 tanesinin de ilki ben oldum.Kerhaneye de karı lazım sonuçta.

ama benim gibi bir erkek için bile bakire bir kadın olması şart. neyse ben alırım namuslumu. geçmişim de onu siklemez. oh ben o gönül senin bu gönül benim derken o otursun götünün üstüne annesinden yemek yapmayı öğrensin.
güncel Önemli Başlıklar