bugün

(bkz: beyin işlemlerini başlatın)
Kişi sevdiğiyle beraberdir.
Kimse bakire olmayan bir kızla evlenmek zorunda değil çünkü kimse kimseyle evlenmek zorunda değil. Tabiki de burada kriter koymak herkesin hakkı ve senin için tek kriter sikişmekse ve eşeğin de rızası varsa neden olmasın. Zaten insan da bir hayvan diyorlar ama sosyal bir hayvan. işte bu yüzden yarın birgün sex dışında başka şeyler yapmak sosyalleşmek falan isterseniz şahsi görüşüm bakire olmayan kız eşekten daha çok yardımcı olur. Tabi yine siz bilirsiniz kapasiteniz eşekle sosyalleşmeye uygunsa eşeği seçmeniz doğal. Ayrıca eşeğin rızası yoksa orospu çocuğusunuzdur.
bakirelik başlıklarına çok canım sıkılıyor, nedenini şu şekilde açıklamak isterim.

Bazı kadınlarda sevişme sonrası bile zar yırtılmayacak kadar esnektir.

Bazı kadınlarda en ufak bir düşme sonrası bile yırtılabilir.

Bazı kadınlarda zar doğuştan yoktur!

neden zar konusuna girdiğime gelirsek bu şekilde anlaşılması, erkeklerde bu belli olmuyor örneğin.

Ben de kişinin kendisini bir kişiye saklamasının çok özel olduğuna inanan biriyim ama tercihlere de saygı duyabiliyorum.
hakkın olanla evlenmiş olursun destekliyorum.
bu devirde bakire olmayan eşek bulmak bakire olmayan kız bulmaktan daha zor.
la bakire kızı nerede bulacaksın. sen eşeğini hazırla. ayrıca bakire olması bir sike yaramıo.
Bakire olmayan bir kızı insandan saymayan bir hayvanın başka bir hayvanla çiftleşmesi normaldir. Bu eşşek olur, köpek olur, farketmez.
(bkz: eşşeko bunu beğendi)
Sen seversin.

görsel
Zaten öyle yap sen ... belli ki baban da öyle yapmış.
Bu kafayla sana da o layık zaten dedirtmiştir.
" eşek seninle evlenir mi bakalım ? " dedirtti.
anca eşek doyurur seni demek istediğim yazarımsı söylemi.

ps: bu moronlar yüzünden yakında sözlüğü bırakacağım.
acaba eşek seni ister mi?
çuval yerine eşek tercih eden varlık vecizesi.
eşege ilgi duyan yazar beyanı olabilir.
güncel Önemli Başlıklar