1. 1.
  çürük domatesle salata yapmaya benzer.
  3 -4 ... kuyruk yagi
 2. 2.
  bjr orospu çocuğunun doğmasına vesile olmaktır. Babasının belli olmasına mı sevinelim yoksa çocuğun anasının orospu olmasına mı üzülelim bilemedim.
  3 -2 ... horoznuri
 3. 3.
  Çocuk yapana kadar aklın Çükünde miydi diye sorulacak adamların muhabbetidir.
  -1 ... sosyologderki
 4. 4.
  her sözlük erkeğinin başına gelecek olan durumdur.
  -2 ... kan tutan kasap
 5. 4.
  kadın kelime anlamıyla bakireliği bozulmuş kıza denir. kızın bakireliği bozulduğunda kadın olur. pokemon gibi. pikachuluğunu koruyan kalmadı kalmadı.
  1 -2 ... solaref
 6. 5.
  Şu devirde herkesin başına gelebilecek bir şeydir kadınların bile aslında kadınların başına yıllar öncede geliyordu.
  ... golatanslimani
 7. 6.
  bunu yapan erkek birey de kazığa oturtulmalıdır. dinimizin kesinlikle ve kesinlikle haram kıldığı tek günah olan "bakire olmayan bir kadın ile ilişkiye girmek" eylemini işlemiş erkek bireyin, cinsel organının kesilmesini emreder. kuranda gayet açık olarak ayetlerde yerini almıştır. bakire olmayan kadın ise ayetlerde yazıldığı üzere bilimsel deneylerde fare niyetine kullanılır. allah her erkeği bakire kadın ile ilişkiye girmesi üzerinde yaratmıştır.
  1 -1 ... eyfel kulesi
 8. 7.
  ulan oglum, zaten acliktan milletin agzi kokuyor, insanlar daha kac sene is bulabilecek bu her isin bilgisayara yüklendigi 4.0 dünyasinda, hizmet sektörü batik, ortalik ac sefillik dolu...
  ulan geri zekali, senin neyine cocuk yapmak, sakat herif???
  birak bakiresini, cakma bakiresini, vurdurmusunu, ulannnnn niyeeeee cocuk yapiyorsun sakat? gelecegin mültecisini niye yetistiriyorsun oooluuum???
  1 ... burakgunbatar
 9. 8.
  Teknik olarak, zaten aksi mümkün olmayan eylem.
  6 ... pure purple violet