1. 1.
  Bir kızın bakire değil ise evlilik için en son tercih edilmesi gerektiğini belirten beyan.

  Bu başlıklardan rahatsız oluyorsunuz değil mi? O dallamalara verdikten sonra sizi peçete gibi kullanıp attı ve siz de o dallamalara bekaretinizi verdiğiniz için köpek gibi pişmansınız. Ne kadar burada şen şakrak görünseniz de bu tür başlıkları gördüğünüzde o dallamaların bedeninize sahip olması, onların arkasından döktüğünüz gözyaşlarını tekrar hatırlıyorsunuz ve ruh haliniz değişiyor. Seri eksi basıp başlıklarda hakaret yağdırmanızın sebebi de bu.

  Demem o ki, biz Türk erkeklerine hakaret eden başlıkları açmaya devam ederseniz biz de bu tür başlıkları açmaya kaldığımız yerden devam ederiz. Siz de her dakika o dallamaları ve size çektirdiklerini hatırlarsınız. Bu bir ültimatomdur. Evet.
  3 -1 ... sacma sapan konusan adam
 2. 2.
  Herkesin hayatına kimse karışamaz.

  Senin için ikinci planda olan diğeri için idealdir. Öbürü için ise umurunda bile değildir. insanları genellememek lazım. Sen bakire kadın isteyecek samimiyette davrandıysan o bakire sana helaldir. Sen her türlü piçliği yapıp sonra bakire peşinde koşuyorsan o kız sana fazladır.
  4 -1 ... topuzlu karyola
 3. 3.
  Normal hayatta yemediği nane kalmamış, burada namus konusunda ahkam kesmeye çalışan geri zekalı beyanı. Bakire kız takıntısı olanlar genellikle nerde akşam orada sabah yapan tiplerdir. Kendileri her türlü boku yaparlar ama yüzsüz gibi de bakire kız isterler. Sizin gibilere hayat kadını bile fazla, dürüst ve namuslu olduğunuzu hiç ama hiç düşünmüyorum zira sürekli seks başlıkları acanlarda sizlersiniz.
  3 -1 ... black metal dinleyen yazar