1. 1.
    ya ben bunu nasıl kaçırmışım bunca zaman diye duvarları tekmeliyorum şu an. az önce biricik süt annemin memleketten gönderdiği dolmaları yerken geldi aklıma. dolmalar dilimden gırtlağıma tozpembe mısralar haykırarak kayarken bir anda "laaaan!" Diye tepki vermeme neden oldu bu gerçek. sıradan bir iddia, üstünkörü bir gözlem gibi gelmiştir size ama yanlış hatırlamıyorsam stv'de çıkan bilim adamları da buna benzer bir şeyler dillendirmişti.

sizler için bazı popüler yalanları deşifre ettim arkadaşlar. lütfen girinin devamını gerizekalı erkekler ve her boku üzerine alan kızlar okumasın. başlıyorum:

-bu akşam çıkamam ders çalışmam lazım: ya hazır sınav zamanı ya, bizim sınıftaki çocuklardan biri ders çalışmaya bize gelecek. hazır gelmişken bir posta da kaymak isterse hayır demem doğrusu. eee nasıl olsa bakire değilim ve sen salak kaç kere vurdurduğumu anlamazsın. duvarlara çarp beni berkeeeeee...

-ben birazdan uyurum aşkım sen de çok kalma whatsapp'ta: ya whatsapp'tan çık da diğer erkeklerle alttan üstten konuşayım. onları azdırayım ve akabinde seni aldatayım. biZim kursta kürt bir çocuk var... onun altında köpek yavrusu gibi inlemek için sabırsızlanıyorum. kötü davran bana baran! sert davran!!!

-canım annemler geldi sonra konuşalım: alt katımızda oturan gitarcı çocuk tuz istemek için kapıya geldi. seksi bir şeyler giyeyim de kasıklarına ereksiyon rüzgarları estireyim. ayyhhh, inşallah tecavüz falan etmek ister bana. ee kızlık zarım olmadığından ne olup bitti anlayamazsın süt danası hihihhi.

--hatta-----------------------ve hatta------------------------

-aşkım seni çok seviyorum: önüme gelen ilk erkeğe gözümü kırpmadan veririm. nasılsa bakire değilim ve cehennem de yok.

-aşkım acıktım yemek mi yesek?: en yakın arkadaşınla bile yatarım ben. sen işle güçle boğuşurken ben orgazmik çığlıklar atarım falan. ehgehehee salak seniiiii.

-aşkım saat kaç?: yarın hiç tanımadığım birinin altında küfürler eşliğinde şaplaklar yiyeceğim. ama sen bana güven tabii ihihihihihh.

bakın sorularında bile bir yalan, bir saygısızlık falan. tepki alacağımı bilsem de yurdum salak erkeklerini uyarmak görevim. tamam çocuklar tamam... bana zero baba demenizde bir sakınca yok. sizlerin mutluluğu için varım zira...

freeze you later
    3 -5 ... absolute zero
  2. 2.
    (bkz: sevdanolmasaa)
    1 ... soren
  3. 3.
    stv diyor fötocu olabilir.
    1 ... betonayakkabi