1. 1.
  (bkz: kimsenin yüz vermediği ergenler)

  (bkz: abazalığın çeneye vurması)
  -3 ... paganviodio
 2. 2.
  kız herhangi bir gün ilişki teklif etse nefessiz sikebilecek adamlar, kendi namusunu unutup başkalarının namusuna dil uzatır olmuş. ilginç.
  3 -2 ... davegurneyyy
 3. 3.
  cifte standartı olmayan erkektir.
  ... monk of monkmountain
 4. 4.
  bakir olmayan erkekle evlenen kızın kardeşidir.
  -2 ... monk of monkmountain
 5. 5.
  bir de böyle düşün.

  (bkz: levirat)
  ... jardani jovonovich
 6. 6.
  Kadını kapağı açılmamaış bir şarap şişesi gibi gören erkek beyanıdır. Erkek olarak tüm ergenliği boyunca erkeklerin yanında yaşadığı cinsel deneyimleri anlatarak övünen bu kuduz köpek cinsi kadının s*kişme hakkı olmadığını düşünür. ilk önce git kendi penisine bir emniyet halkası bağla. (Erkeğim)
  5 -5 ... jequem
 7. 7.
  Tıp gelişti arkadaşlar, olay sadece kansa doktorlar hallediyor artık. O kadar büyütmeyin yani, ortamlarda ama kan aktı dersiniz.
  ... shozhenq
 8. 8.
  çocuklarının annesi yapanlar var birde.yahu sen o çocuklarının masum yüzüne nasıl bakabiliyorsun aklım almıyor.hiç mi aklına gelmiyor o çocuklarının annesinin zamanında ''hadi aşkım daha sert'' dediği anlar.
  3 -2 ... atanamayan at
 9. 9.
  Bu başlıkları gördükten sonra. Bir erkek olarak keşke erkeklerde de bekaret durumu olsaydı diyorum. Yani fizyolojik olarak.

  Trollüğünüzü sapıklığınızı geçtim ama okuyan birkaç insan evladı vardır diye.

  insanların kişiliğini önde tutun, geçmişte bir hata yapmış , hata olmasa bile şartların gerektirdiği bir ilişki yaşamış diye kalbi güzel insanları hemen harcamayın.
  2 -1 ... simon diyor ki
 10. 10.
  Kendine onu yakıştırmıştır. Evet.
  2 ... oytunkaran