1. 1.
    gerçek aşkı ararken 37 erkekle sevişmek zorunda kalmış, oralin, analin, swinger'ın, gang bang'in dibini görmüş, bekareti iki bacak arasında olmayan hanım kadınlarla izdivaç eylemek için geçerli nedenlerdir.
    4 -5 ... bize de mi caylak
  2. 2.
    Onun da insan olmasıdır belki.
    7 ... bir deniz hikayesi
  3. 3.
    niye lan bir kadini cok sevdin evlendin velevki bakire degil evlenince ogrendin napicaksin bosanacak misin.

hah buyur simdi napacaksin cok merak ediyorum ne olacak.

bir kadini severken kriteriniz bu mu yani buna gore sevip sevmeyeceginize mi karar veriyorsunuz ne yapiyorsunuz.
    merak ediyorum boyle seyleri iliskiye baslamadan once nasil soruyorsunuz ona gore mi basliyorsunuz bir iliskiye.
    nasil oluyor bu isler.
    samimiyim.
    12 -1 ... siyah kirmizi
  4. 4.
    mesela o sorunun cevabını hz. muhammed´e sorabilirsin. o dediğini yapan benim aklıma ilk gelen kişi, dinimiz peygamberi hz. muhammed (s.a.v) dir !!

üstelik de hz. hatice kendisinden 14 yaş büyüktü, ve bu, peygamberin ilk evliliğiydi !!...
    2 -2 ... paganviodio
  5. 5.
    Bakire olsa ne olucak hymen fetişisti misin kardeşim? Alt tarafı bir zar değilmi önemli olan o kişiyi seviyor olman. senden önce ne yaptığı neden bu kadar önemli sizin için? Bu nasıl bi zihniyet, kriterini siktiğim.
    8 -3 ... arbiter
  6. 6.
    sevmek yeterli.
    3 -1 ... icerdeki koltuk