1. 1.
  Başınıza gelebilecek kötü olaylardan birisidir.

  Düşünsenize o malum gece kadından kan gelmiyor. Sizden önce kim bilir neler yapmış? Belki grup seks partilerine katılmış, belki aynı anda birden fazla erkekle beraber olmuş, belki de para için bu işi yapmış. Bilemezsiniz. Belki evlendikten sonra eski yaşamını özleyecek. Siz işte çalışırken eve erkek alacak veyahut başka erkeklerin evine gidecek. Onlarla türlü türlü fantaziler yapacak. Nasıl güvenebilirsiniz ki?
  5 -4 ... piercingli gitarist
 2. 2.
  bayan değil kadın bir kere.
  ... kardan adam yapan panda
 3. 3.
  gavatların umursamayacağı olaydır.
  2 -2 ... majealost
 4. 4.
  bu devirde evlenmek saçmalık zaten. sikip geçeceksin kadınları. güvenmek yok. en namusluların bile altından neler çıkıyor.
  3 -2 ... 7777777
 5. 4.
  evlenirim. zira ben bakir değilim. böyle bir şey istemeye yüzüm yok. ayrıca benim için çok da önemi yok. aşık oluyoruz, geçmişini ve kendisini satın almıyoruz. bir insanın bedeni sabunla temizlenir ama ruhu zor. bir kadın bekaret kaygısı ile sevilmez.
  9 -10 ... yikanmak istemeyen cocuk
 6. 5.
  Bizene senin karından evlendiğinden defol terk rt burayı liseli.
  ... tarkan filmindeki ahtapot
 7. 6.
  bayan değil... KADIN!
  ... regina george
 8. 7.
  Erkek için kötüdür. Yapmamalıdır. Çünkü kadınlar geçmişte üstün/alfa bir erkekle birlikte olmuşlarsa ilerde kocaları o kadar üstün değilse hayatı zehir ederler kocalarına. Lanet bi durum.
  Buradaki üstünlük yakışıklılık, para, kas, maskülenlik, sosyal güç, zeka gibi kavramların toplanından oluşan 10 üzerinden bir değerdir. Eğer kadın 7/10 birisiyle geçmişte sevişmişse vücut ona aşık olması için hormon salgılar. ileride 5/10 olan kocasına öyle bir hormon salgılamaz. Kadın hep daha iyisini arar fırsat buldukça bilinçsizce. Asla mutlu olamaz. Kocasına da hayatı zehir eder. ikisi de sebebini anlamaz.

  Erkek mümkün olduğunca az sevgilisi olmuş kadınla evlenmelidir.

  Evlenmek gibi bir hataya düşmüşse aşırı maskülen olmalı, karısnı her ay yeniden tavlamalıdır. Karısına karar verdirmemlidir.

  https://twitter.com/srkni...status/914233985399758849

  Evlilikte sorun betaya mahkumiyet değil. Aslında kırmızı hap'ta ilişki başlamışsa alfalık betalık kavramı da çok önde değil. Evlilikteki sorun erkeğin yeterince maskülen olmaması. Feminist dünyanın öğrettiği nice guy ol kavramı erkekleri nice guy yaptı. Niceguy'a kadınlar sünepe diyor. Sünepe kelimesi bizim için çok önemli kelime değil ama kadınlar için sünepe kelimesi aidsliden daha beter. Erkeklere erkekliğini unutturup sünepe yapıp sonra da onlardan nefret ediyorlar. Şimdi kadınlar asıl mutsuz. Feminizm dünyanın başına en büyük bela oldu yani. Asıl kadınları mutsuz etti. Erkeklere düşen görev, maskülen olacaklar, en basit kararları bile onlar verecekler, saçma kurallar koyacak. iyi erkek değil, erkeklikte iyi olacaklar. Herkesin alfa olması hayal gerek de yok. Gerçek alfa erkekler zaten hapiste olarak düşünüyorlar kırmızı hapçılar. Alfa erkekleri hatta feminizm baskısı görmemiş babalarını taklit etseler yeter.
  4 -3 ... bilimapp
 9. 8.
  Beyler büyük konuşmayın bence. Biri çıkar karşınıza çok seversiniz sonra gelir der ben bakire değilim. Napacanız.. Büyük lokma ye büyük konuşma asla olmaz deme.
  1 ... fatihteriminegosu
 10. 9.
  Mesele bakire olup olmaması olmaz. O adamın lavuk biri olup olmaması ve nelere sebebiyet olabileceği söz konusudur.
  Bir kadın evlenmeden bekareti gidebilir ama bunu ilk yaptığı kişide de kendi isteği ile olmuşsa o kişinin kimliği o kadının da kimliğini ele verir az çok. Kusura bakmayın.
  ... sogeking