1. 1.
    2. El arabaya binmek gibidir.

Başka bir adamın penisinin girdiği yerden sizin çocuklarınız çıkacaktır.
    8 -9 ... 1651
  2. 2.
    sevginin her şeyden önce geldiğini kanıtlamaktır.

not : adam sırf bu başlığı açabilmek için üye olmuş.
    5 ... soyun yavrum geliyorum
  3. 3.
    (bkz: allah korusun)
    2 -4 ... ne var la isla bonita
  4. 4.
    çok güzel ve eğlenceli olur.
    1 ... peki bebisim
  5. 5.
    Belediye otobüsüne arabam demek gibi bir şey.
    7 -5 ... kuyruk yagi
  6. 6.
    evlenen adam harici kişileri alakadar eden bir şeylerin olmadığı durumdur.

ha sen tercih etmezsin, saygı duyarım.
    3 ... sabri bey
  7. 7.
    evlendikten sonra seni beğenmeyip başkasının penisinin arasıra senin girdiğin yere girmesinden iyidir.
    2 ... doctordoom
  8. 8.
    Benim götüm yemedi arkadaşım. Benden once iki kere olmuş. Kaldiramam dedim biraktim. Pismanmiyim?hayir. Erkegin aklini kemiren bişey. Tarifi mumkun değil.
    2 -4 ... uludagbasinidumanalmis
  9. 9.
    Bekareti akacak iki damla kanda bulan andavalları rahatsız eder. Ha bir de kadına bayan der bunlar. Zihniyetlerini seveyim...
    5 -4 ... apatheist
  10. 10.
    intihar etmek daha mantıklı olsa gerek. affedersin havluya elini sildin, o pis havluya elini tekrar mı sileceksin? ayrıca bir söz vardır atasözümüdür hadismidir anımsıyamadım şimdi, herkes hak ettiğini alırmış. yani sözün özü sen bakir değilsen sana muhakkak bakire olmayan namussuz bir kız yazılacaktır. istisnaları vardır o da şöyle ki; adam yapmıştır bir hata sonra pişman olmuştur tövbesini yapmıştır ve Allahu teala onu belki affetmiştir. o kişide çok hayır yapmıştır. allahda kulu bu şekilde mükâfatlandırabilir. yani herkes layık olduğu kişiyle evlenir. niye tertemiz bir kız pisliğin tekine yazılsın ki öyle ya.
    4 -6 ... mrworldwide