bugün

2. El arabaya binmek gibidir.

Başka bir adamın penisinin girdiği yerden sizin çocuklarınız çıkacaktır.
sevginin her şeyden önce geldiğini kanıtlamaktır.

not : adam sırf bu başlığı açabilmek için üye olmuş.
(bkz: allah korusun)
çok güzel ve eğlenceli olur.
Belediye otobüsüne arabam demek gibi bir şey.
evlenen adam harici kişileri alakadar eden bir şeylerin olmadığı durumdur.

ha sen tercih etmezsin, saygı duyarım.
evlendikten sonra seni beğenmeyip başkasının penisinin arasıra senin girdiğin yere girmesinden iyidir.
Benim götüm yemedi arkadaşım. Benden once iki kere olmuş. Kaldiramam dedim biraktim. Pismanmiyim?hayir. Erkegin aklini kemiren bişey. Tarifi mumkun değil.
Bekareti akacak iki damla kanda bulan andavalları rahatsız eder. Ha bir de kadına bayan der bunlar. Zihniyetlerini seveyim...
intihar etmek daha mantıklı olsa gerek. affedersin havluya elini sildin, o pis havluya elini tekrar mı sileceksin? ayrıca bir söz vardır atasözümüdür hadismidir anımsıyamadım şimdi, herkes hak ettiğini alırmış. yani sözün özü sen bakir değilsen sana muhakkak bakire olmayan namussuz bir kız yazılacaktır. istisnaları vardır o da şöyle ki; adam yapmıştır bir hata sonra pişman olmuştur tövbesini yapmıştır ve Allahu teala onu belki affetmiştir. o kişide çok hayır yapmıştır. allahda kulu bu şekilde mükâfatlandırabilir. yani herkes layık olduğu kişiyle evlenir. niye tertemiz bir kız pisliğin tekine yazılsın ki öyle ya.
kişi neyse karşını da öyle biri çıkar derler, zamanında evlenemeyeceğini bildiğin kızları becermişsen veya gidip parayla ilişkiye girmişsen evleneceğin zaman da karşına patlak bir kız çıkar sende buna katlanmak zorunda kalırsın aga!!
bakire olmayanları evlenmem diyen kişileri hiç anlamam. ulan evde baskı altında olup, üniversiteye gidince açılan saçılan kızlar gibi düşün. senin mantığına göre, bakireliğini bozunca zaten açık kapı istediğine verebilir, eğer aklında bu varsa. Ama bakire olmayan öyle mi ? istediğine vermiş ve seninle evleniyorsa artık başkası yoktur...
yahu sizene dedirten başlık.
BAKiR OLMAYAN ERKEKLE EVLENMEKLE AYNIDIR.
aşık olduğum kadınla çekinmeden yapacabileceğim eylemdir.
söz konusu yapılması bile hata olan bir durum. bekaret derdinde olanların, bakire olup her türlü fantaziyi yaşamış ve yaşatmış bayanlarla evlenmeleri duası ile. müstehak size.
ha bu arada başka bir kadının vajinasına girmiş olan penisten sizin çocuklarınız için olması gereken döllerin çıkmasıyla aynıdır. saygılar.
En çokta yapmadı ğı halt kalmamış Anadolu erkeklerinin muradıdır.
kapıyı ilk açan (evlenmeden önce) sizseniz mantıklı aslında gençler, birde böyle düşünün
saçmalamalı bir durum.

(bkz: bayan dedin kaybettin)
dul ise evlenilir. sünnettir.
bakire bir kadınla evlenmek güzel bir şeydir evet belki herkes ister ilk kez sadece kendisinin sevdiğine dokunabilmesini ama bir de erkeğe bakmak lazım acaba hiç ona dokunan olmuş mu.
Bakkaldan açılmış cipsi almak gibi bişey. Ama her kapalı cipsi eller taso için çocuklar.
bekarettten anlaşılan nedir çok merak ediyorum. eğer kastedilen vajinanın 1-2 cm içerisinde bulunan zar diye kabul ettiğimiz ağız içi dokusuna benzer mukoza tabakasıysa, bunu koruyup anal takılanlara ne diyeceğiz. yada yine bu zarı koruyup sabah akşam sakso çekerek oral takılanları naapacağız. yada bunları da yapmayıp her fırsatta french kiss yada ateşli şekilde öpüşenlere ne diyeceğiz. hadi onu da geçtim karşı cinsle gezip tozan elele tutşanlara ne diyeceğiz. hangisini bakire kabul edip hangisine bakire değil diyeceğiz. kendinizi boşuna kandırmayın usta. bakire kız yada değil ahlaklısına denk gelmezseniz helal süt emmiş kul hakkından korkmuyorsa en bakiresi bile ananızdan emdiğiniz sütü burnunuzdan getirir. o yüzden namusu veya ahlakı böyle şeylerle ölçmeyin.
Bunu düşünen zihniyete ne demeli bilemiyorum ibadette gizli kabahat de ki bu durum kabahat degil.kimene ulan!.