bugün

japon ekonomisine katkı sağlayacak olan kızdır. hatta kız değil, kadındır.

(bkz: sahte kızlık zarı)
erkeğin, eğer ergenliğini yeni bitirmişse, pek bir sevineceği durum.
böyle bir yalandan sonra erkek arkadaşının ondan ayrılacağı kızdır. aslında bu kız için bir açıdan iyidir; en azından şerefsiz bir insanla birlikte olmamış olur. çünkü böyle bir yalanı yutmak için şeref yoksunu olmak gerekir.
ilk yapılacak seksi adet dönemine getirme cabasıyla son bulabilir. akıllı erkek bilir. saf erkek bunu tabi bilmez adet bakireliğini yer. her ilk ilişkide kan geleceğini zanneder.
"daha önce birine verdim beni güzel becerdi" diyemeyen kızdır. utangaçtır.
eger amaclari ayniysa hayat onlara guzeldir.
bakireliğin önemini biriyle cinsel münasebetten sonra anlamış kızın,gerçek aşkını bulunca kaybedersem korkusundan söylemeyerek bir hata daha yapmasıdır.bunlardan allah korusundur.bu tip kızlara hiç bir zaman güven olmaz.pişmanda olsalar hep ve her zaman birşeyler saklarlar.ve hayatları böyle geçer.
daha önce bunu isterse sadece bir kez yaşamış olsun; ona, "daha önce vermiş nasılsa, ha benle bir fazla ha bir eksik" ya da " vay orospu seviyorum ama bu sevgimden daha önemli" diye bakan bir erkek arkadaştan daha şerefsiz olmayan kızdır.
zaten kadın olsa; saklamazdı, çünkü bundan ne utanır ne de gurur duyardı. ama sizin bu zihniyetiniz yok mu, öyle bi işlemiş ki, yalancı bile yapar insanı.
bu durumu izah etme zorunluluğu olmayan kızdır.
erkek arkadaşının hemen değerlendireceğini düşündüğü için söylemiyordur.
kız degildir.
gerçek orospudur. bakire olmadığı için değil, bunu gizlediği için. direk söyle demiyorum tabii, konu açıldığında vs gizlerse...
kendisini sevgilisine sarhoşken becertecek ve bu dertten kurtulacaktır. tabi elemanda para falan varsa. yoksa bakire olmadığının kızın gözünde değeri yoktur.
bakire olup olmadığı ile ilgilenen bir erkek arkadaş edindiğine göre, mal bir kızdır. özgüveni, kişiliği, karakteri v.s. zayıftır.
belki çok sevdiği için vermiştir, belki tecavüz edilmiştir yada içi fesattır.
evet utanılacak birşeydir. çünkü kerhanede çalışan orospulardan ne farkı kalıyor ki?

kızlık zarına önem vermeyen insanların anneleri de mi önem vermiyordu acaba. acaba kaç kişinin altına yattıktan sonra bu çocukları doğurdular. bir gidip annelerine babalarına sorsalar hiç fena olmaz. işte o zihniyetin ürünleri ne sikim bir facia olmuşlar.
sorulmamıştır.
söylememek ve yalan arasında çok fark vardır.

söylememişse yalan da söylememiştir. yok bakireyim demişse gereksiz bir yalan söylemiştir. bir insanı fiziksel olarak veya geçmişte yaptıklarından dolayı yargılayacak insanın zaten o kadının yanında yeri olmamalıdır. kadının kendine saygısı açısından sıkıntı ediyorsa söylemelidir en basitinden.

ortada bir yalan yoktur yani.
bu konuda herhangi bir şey söyleme ihtiyacı duymamış ve karşısındaki erkek de bunu önemsemeyen bir insansa mantıklı davranan kızdır. fakat karşıdaki kişinin kendisine bakış açısında bu cinsel deneyimlerin olumsuz bir etkisi olacağından korkup erkek arkadaşı bu konuyu açtığında bakireyim diye yalan söylemişse haksız ve karaktersiz olan kızdır. bir ilişkiyi yalan dolan üzerine temellendirmek zaten onun 3-5 aylık çöplük ilişkilerinden olacağını ve kişinin hem tinsel hem cinsel hem zihinsel anlamda herhangi bir olgunluğa erişememiş özgüvensiz, korkak , yalancı ve karşısındakinin değerlerine göre yaşayan bir yavşak olduğunu gösterir. tabi karşıdakilerin kendisine beyin zarlarının kıvrımlarına bakmaksızın değer biçtiği ve kadın olmanın dişiliğin kadınlığı dizginleyip evde hanım hanımcık oturmak olarak algılandığı bir ortadoğu ülkesinde yaşıyorsa bu yalancılığının tek sebebinin kendisi olmadığı da aşikardır. olayı duyarsa kendisini en iyi ihtimalle evden kovacak veya dışlayacak bir baba, bunu öğrendiğinde kendisi kaç geneleve gitmiş olursa olsun kızı yargılayacak eski erkek arkadaşını öldürmeye yaklaşacak bir ağabey veya eş dost akrabalar; bu durumu öğrendiğinde kızın özgür bir biçimde sevdiği adamla cinselliğini yaşamış bir bireyolduğunu kavrayamayıp her önüne gelenle birlikte olmuş bir motor/kaşar/orospu olduğunu düşünecek ve bari ben de payımı alayım sonra bir köşeye atarım zihniyetindeki erkek arkadaş/sevgili bütün bunlar düşünüldüğünde yaptığı eylemde her ne kadar yalancı, tutarsız ve suçlu olsa da tek suçlunun o olmadığını kavramamız gereken kızdır. ayrıca kızdır kadındır tartışmasına giren zihniyete zaten laf anlatmak gereksiz dişidir işte sözcüklere terimlere bu kadar cinsiyetçi anlamlar yüklemeyelim. 25 inden küçük dişilere genelde kız daha büyüklerine kadın deniliyor ağız alışkanlığı bunu tartışmanın alemi yok.
konusu gelmemişse söylenmemiştir haliyle. durduk yere neden sölesinki böyle birşeyi. he karşışındaki erkek her tanıştığına merhabalar adım şu, işim bu, ha bu arda bakirim diyen bir arkadaş değilse bu ablaya da kızılmamalı.

ayrıca erkekler bunu soracak hakkı buluyorsa kendilerinde kızlarda aynı soruyu yarın bigün sorar. yakmayın başları efendiler.
Beyaz atlı prensini bulduğuna inanan, kaybetme korkusuna esir düşen kızımızdır. Ha şu iki seçenek kızımızın karakterini şap diye belirler;

1- Çok fazla zaman geçmeden, nedenleriyle beraber durumu izah eder.

2- Uygun bir zaman kollayıp, güzel bir ön sevişmeden sonra erkeğine " Dün parmağını ne kadar derine sokmuştun sen bitanem ? " " Korkuyorum ben, bugün eve geldiğimde iç çamaşırımda kan gördüm " gibi klasik yöntemler kullanarak başarılı bir şekilde durumu yutturur.

Tabii ki bir insanın geçmişini yargılayamayız evet ama öyle yok ben şöyleyim yok böyleyim deyipte değer verdiğini, hayatının aşkı olduğunu söylediği kişiyle yaşadıklarını vakti zamanında başkalarıyla da yaşamışsa eğer, kusura bakmayın ama en büyük orospudur o kız efendim.
sevişmeye niyeti olmayan kızdır.
5 dakika önce ölüp bitilen birini sırf bakire değil diye terk etme potansiyeline sahip ucuz insanlar olduğu içindir.. toplumumuz erkeklerinin kompleks yaptığı bakirelik veya bir başka deyişle cinsel ilişki olayı vajinaya gir çık ile bitmiyor. kulak memesinden bile bağlanır o iş... bakire olsa ne olmasa ne? sen onu seviyor musun? o seni seviyor mu? sana değer veriyor mu? veriyorsa tamam işte karıştırma geçmişi eski eskide kaldı kurcalama , zorlama.. önüne bak.. ama erkeklerin çoğu bunu yapamıyor sonra karşı taraftan samimi olması bekleniyor..
Erkek arkadaşının hassas olduğu bir konuysa ve bu konuda yalan söylüyorsa yanlış yapan kızdır. Yalan üzerine inşa edilen her ilişki yıkılmaya mahkumdur.
erkek arkadaşına karşı hain, alçak planlar kuran kızdır.