bugün

pişmanlık duyan kadındır.
ilk ve son kez hata yaptığını düşünen kadındır.
(bkz: hz meryem)

edit: hayır neresi yanlış? nedir arkadaşım bir yalan mı var bu entryde bir yanlış mı?
götte zar olmadığı halde kimseye vermeyen erkek gibidir. kimse keyfinin kahyası değildir.
bülent ersoy'dur efenim.
normal kadındır.
bekaret manyağı bünyelerin gazabına uğrar.
tutup nikahı basarım bulsam. asildir bu kadın kucaktan kucağa gezmez.

not: temiz duygularımın nesini eksileme gereği duydun amk?
onurlu kadındır. hala bir umut beyaz atlı prensini bekliyordur.
sorarsan, bakire olmayan bütün kadınlardır. artık neredeyse para karşılığı yapacak tipler bile karşısında saf bulursa "çok sevmiştim bir kere yaptım bir daha yapmadım, sen ikincisin der.
bazı sebepleri vardır. onurla bilmemne ile hiç de alakası yoktur.
sadece sevdiği erkekle birlikte olan kadındır, bu sevme işi de malum uzun yıllar aldığına göre olması gerektiği gibi davranan kadındır.
bildiğin kadındır da sen kadın nedir bilmezsin.
Cinselliği hayatının bir bölümü olarak bırakmış kadındır. Asıl maharet de zaten tadına varılmış zevke dur diyebilmektedir.
kapısı açık diye her dükkana girilmediğine göre bu şey normal olsa gerek.
yahu ne demek onurlu kadındır, yok namuslu kadındır efenime söyleyeyim helal süt emmiş kadındır, orospu değildir ? Ne biçim tanımlar bunlar, bu kadar mı sığ düşünüyorsunuz ?
Bir kadın, illa ilk ilişkisinden pişmanlık duyduğu için mi böyle olmuş olmalı ? Yada kaza sonucu bekaretini kaybettiği için ? Kafanız mı iyi be insanlar.
Istemiyordur arkadaşım sevişmek. Duldur, sevgilisi yoktur, hareketli bir cinsel hayatı tercih etmemiştir, sonradan aseksüel olmuştur, kimi abazan sözlük erkeklerinin yatakta kendisini tatmin edememesinden dolayı cinsellikten soğumuştur. Olağan böyle şeyler. Ama geçin artık şu zihniyeti, bırakın.
Ayıptır lan. Yazıktır.
''üniversiteli bi çocuk vardı 9 ay çıkmıştık '' ile başlayıp '' oda baya karanlıktı '' ile devam eden ve '' zaten direk iktirdim ve bitirdim '' diyerek son bulan hikayeleri olan liseli kadınlardır.
bekaretini ne şekilde kaybettiği sorgulanmaması gereken kadındır.

böyle mutludur.kimene, niye.
belki degicek adam yokur su ara diye dusunuyordur.
sen ikincisin yalanını oynayan kezban olma ihtimali yüksektir.
bi erkek arkadaşım anlatıyordu 'bi kızla ilişkiye başladım ben seviştiği 2. erkekmişim çok güsel diiil mi yaa. hem de çoksel sevişiyo çok şanslıyım kikiki'
vah garibim dedim içimden. yanlış anlaşılmasın olay burda bakire olmaması değil.
yalan söyleyip milleti salak yerine koyup çok namuslu kız ayağına yatması.
ya hadi gülüm hadi.
ruhunu temiz tutmaya çalışan kadındır.
seviştiği ilk erkeğin bir hata olduğunun farkındadır. hatanın büyüklüğü karşısında aciz kalmış. bir daha denemek cesaretinde bulunmayacak kadındır. bu kadından ne köy olur ne kasaba. zorlasan belki turşu olabilir.
sevişmenin girmek ve çıkmakla ilgili bir şey olduğunu sanmayan kadındır.
masturbasyon yaparken bakireliğini kendi kendine bozmuş olabilir.
bekareti zara indiren yaklaşımı tartışmayı bir kenara bırakarak sadece gönlüne göre birini bulamadığı için sevişmiyordur denilebilir. bazı insanlar çoğunluğun aksine sevişme olgusuna duygusal yakınlık kurma ihtiyacının tezahürü olarak bakıyorlar.
1- tövbe etmiş kadındır.
2- bir çocuk daha istemiyordur.
3- ultra çağdaştır her önüne gelene vermiyodur.
sevişmeden haz alabilmek için önce sevmek eyleminin gerçek olması gerektiğine inanıyordur. haklıdır. bakire değil diye her gördüğü adamla ilişkiye girmek zorundaymış gibi psikolojik baskı altında olan kadındır.