bugün

bakire olmedığı halde türlü teknikler ve illüzyonlar kullanarak zavallı bakir bayları kandırmak suretiyle onları kafesleyen, hatta çok afedersiniz onlara yamanan gayet cinsel bekaretsiz hanımlardır.
bakire olmadığı halde evlenebilen hanımdır.*
--spoiler--
lütfen bu hanıma haddini bildiriniz
--spoiler--
bakir olupta bakire bir bayanla evlenmek isteyen bir bayı kandırdıysa bu başlık üzerine düşünülebilir.
nasılsa dikiliyor, o zaman çatır çatır sevişmeliyim düşüncesini taşıyan bir takım hanımların tercih ettiği eylemdir. halbuki önemli olan beyindeki zarın yırtık olmamamsıdır.

(bkz: hepimiz patlağız)
hanım ne amk. onun hanımlığı mı kalmış? bildiğin orospu olmuş.
evlendikten sonra gelecege bakilmasi gerektigini bilen bir adamla evlenen hanimdir.
kapanıp köye gitmiştir.
köyde mal oranı oldukça fazla.
vardı böyle bir kız:
- eda sen nasıl evleneceksin yavrum bu halde.
+ ohoo o da birşey mi, kapanırım, köye gittikten sonra bana talip mi yok.

konuşma aynen gerçek olup, isim değiştirilmiştir.
bakire olmayan kadını orospu olarak gören zihniyet eğer ilk ilişkisini eşiyle yaşamıyorsa orospunun katmerlisidir. erkeğin orospusu kadının orospusundan daha namussuzdur.
feminizmin erkeklere attığı en büyük kazıklardan biri.

ciddiyim bakire olmayan kadının evlenmeye hakkı olmamalı.
ülkemizde anal seksin ön planda olma sebebidir.
Evlilik öncesi yaşaman ilişkiler evlilik yaşantısını olumsuz etkiler Bi noktada mutsuz olursunuz. Etrafta berkecan in şu kızı böyle sikim şöyle yaptım sen de yaz da işini gör kanka dediği kız da bir gün evlenecek ve kocası onun yaptığı birçok şeyi bilmiyor olacak
toplumun ahlaki kurallarına baktığımız zaman doğruluğunun su götürmez gerçek bir yargı olmasına rağmen kendini uyumlu hissettiği insanla ömrünü geçirmek isteyen biri için onun dilinin dininin farkı olmaması gibi daha önce kimlerle nerede ne yaptığı da önemsizdir. tartışmaya açık bir konudur ama kitlelerce kabul edilen kesin bir doğruluğu yoktur.
Berkecan ın eski fuckbadisiyle evlenmeyi hiçkimse istemez.
Karşı taraf kabul ediyorsa buna kimse karışamaz. Tabi çoğu insan bakir olmadığı için kabul etmesi olağandır.
Kirlenmemiş tertemiz namuslu bir hanımla evlenmeyi istemek özguvensizlik değildir. Her erkeğin bunu istemeye hakkı vardır.

Dul bir bayanla evlenirim ama o başka.
bakireliğe takan erkeğin içinde bir kurt vardır.
"lan acaba benden önceki denyo benden iyi mi sevişiyor".
"ya benden önceki herifin dalgası kol gibiyse".
"kadın bir dedi ama ya seviştiği adam sayısı fazlaysa".
bakireliğe takan abazan erkek yurttaşım, sen çevrende ki nefes alan her dişiye sikilecek gözle baktığın senin kendi götüne güvenin yok onu kabul et önce ve senin düşüp kalktığın kadınların belki de haddi hesabı yok ki evleneceğin kadında da bekaret arıyorsun çünkü kafanda ki soru aynen şu, ya bu kız da benim girip çıktıklarım gibiyse, bakirelik arayan erkek kadını değersiz gören erkektir.
Ülkede bolca gavatın olduğunu gösterir.
demek ki mümkündür, onca koparılan gürültüye rağmen.
bir kadinla birlikte yasamak bir seyler paylasmak icin tek kistasiniz bakire olup olmamasi ise sizde sorun var demektir.

kimse kimseyi ana rahmine dustugu anda soz verip beklemiyor.
nasil sen kac kadinin ustunde tepindiysen. o da seni bulana kadar iliski yasamis olacaktir.
bir kadinin ilki olmak gibi sacma saplatili bir dunce yapisini anlamiyorum.
neticede senle birlikteyken de seni aldatabilir.senden bosanip baskasiyla bile evlenebilir. peki sana ne oldu simdi bu kadinin nesiydin.
yani dusunsene cildirmayacakmisin senden baskasinin ona dokundugunu izlerini baska erkeklerle silmeye calistigini. bu hastalikli fikirlerle bir yere varamazsiniz.
ayrica rahmin dna tutup saklama gibi bir ozelligi yok merak etmeyin dogacak cocuk 55.ci pompacisina benzemiyecek.

zaten kaliteli bir kadin 55 kisinin ustunde tepinmesine izin vermez merak etmeyin.
senin gibi benim gibi onun da yanlis insanlarla yasadigi yanlis seyler olabilir.