1. 1.
  evet maalesef böyle bir durum söz konusudur, toplumdaki saçma sapan tabular nedeniyle bakire bir kız ile evlenmek gibi saçma bir beklenti yüzünden pek çok genç kadınımız laik ve çağdaş bir ülkeye yakışmayacak bir şekilde mağdur olmaktadır.
  bu mağduriyeti gidermek için ne yapabiliriz, bu durumda olan genç kızlarımıza laik ve çağdaş bir birey olarak bir iki öneride bulunabilirim.

  öncelikle bekarete önem veren yobaz çevreden uzaklaşıp kendinize psikolojik olarak zarar görmeyeceğiniz çağdaş ve modern insanlardan oluşan yeni bir arkadaş çevresi edinin. mesela atatürkçü düşünce derneğine üye olabilirsiniz ve orada ki, bekaretin çok saçma olduğunu bilen ve bakire kadın takıntısı olmayan laik, modern, çağdaş erkeklerle tanışarak evlilik yolunda küçük bir başlangıç adımı atabilirsiniz.

  bekaret, bekaret diye yırtınan yobaz zihniyetten nefret ediyorum.
  4 -8 ... 25 eylul 2017
 2. 2.
  25 yaşından sonra evlensin daha önce evlendim boşandım derse her şey hallolur.
  2 -1 ... balamir1234
 3. 3.
  Köprü altında Kamyonculara otostop çeksinlerdir. Kısacası orospu olsun işte ne işe yararlar ki Başka bi bokada yaramazlar.

  Edit; yarası olanlar eksilmiş Amk. Ahahaha. Eksileyin lan çOkta tın..
  3 -9 ... cal kemanci
 4. 4.
  Evlenmeyi planladığınız kişiye daha önce bir bayanla birlikte oldun mu diye, ilk önce siz sorun, ve yemin ettirin. % 99,9999999999998 kesin olmuştur. sonrada sizin de bir erkekle beraber olduğunuzu anlatın ve bakire olmadığınızı belirtin. Kabul ederse eder etmezse siktirsin gitsin, iki yüzlü pezevenk.
  4 ... miafori
 5. 5.
  Kızlık zarınızı diktirin çünkü türkiyede bunu gönül rahatlığıyla kabul edecek tek bir erkek bile tanımıyorum.
  1 ... asikadin
 6. 6.
  Daha önce bir evlilik yapmissa ortada bir sorun kalmaz. Ama aşk- meşk işinden dolayi bu durum olmuşsa, bunu dürüstçe evleneceği kişiye söylemeli. Şayet yapmis olduğundan derinden bir pismanlik duyuyorsa muhtemelen erkek onu kabul eder. Kendini yutturmaya çalışır ve bir gün bu dir ortaya çıkarsa çok daha kötü olur. En iyisi her zaman dürüst olmak.
  ... malazgirt40
 7. 7.
  zeki bir kadınsa zaten bakireliği sorun etmeyecek bir adam bulacaktır.
  ... youregoddamnright
 8. 8.
  bu, bekarete önem veren yobaz düşünceye karşı bir savaştır ve bu yobaz düşünceyi yok etmek için bu durumda olan çağdaş kadınlarımıza yardımcı olmak adına tavsiyelerde bulunalım.

  tavsiye. sizi anlayışla karşılayıp bağrına basacak laik ve çağdaş bir erkek arkadaş edinin sık, sık anıtkabir ziyaretinde bulunun talihiniz açıksa orada beyaz atlı prensinizle tanışabilirsiniz.
  1 -1 ... 25 eylul 2017