bugün

Memleketimin güzel kızlarının üstüne çok oynuyorlar.

Ulan bakire ise, bakiredir, değilse de değildir. Kime ne arkadaş?
izmir de berke c.(19) sevgilisi cansu y.(18) ile girdiği ilişki sırasında sevgilisinin bakire olduğunu anlayınca hemen polise haber verdi. polisler hemen olay yerine gelip cansu y.'yi kıskıvrak yakaladı ve karakola götürdü. karakolda ifadesi alınan cansu y. insanın kanını donduran şu cümleleri söyledi "inancım gereği evlilik dışı ilişkiye girmek günah olduğu için bu yaşıma kadar ilişkiye girmedim". yarın hakim karşısına çıkacak olan bakire kız'ın sınır dışı edilmesi söz konusu. bu olay üzerine izmir valisi berke c.'yi izmirde kahraman ilan etti.

--- izmirde portestolar başladı. ---olayın basına yansıması üzerine izmirliler sosyal medya üzerinden organize olarak protestolar başlattı. izmir halkı yobaz bakire kızın derhal izmir dışına çıkarılmasını istiyor...

---bütün okula rezil oldum---dumplupınar üniversitesinde takı tasarım bölümünü okuyan cansu y.'nin abisi gazetecilere röportaj verdi. - bu durum hakkında neler söyleyeceksiniz. + psikolojim alt üst olmuş durumda. okulda kimsenin yüzüne bakamıyorum. bu yüzden okulu bırakmayı düşünüyorum. kız kardeşimin bu kadar yobaz olduğunu bilmiyordum. kız kardeşimi asla affetmeyeceğim.

--- iş yerinde kimsenin yüzüne bakamıyorum ---gazetecilere röportaj veren bakire kızın babası şunları söyledi : kızımın bu kadar yobaz olduğundan haberim yoktu. diğer kızım 12 yaşında bakireliğini kaybetti cansu neden böyle oldu gerçekten bilmiyorum. iş yerinde kimsenin yüzüne bakamıyorum. istifa etmeyi düşünüyorum.

--- adliye çıkışı bakire kıza protesto ---10bin kişilik bir grup adliye çıkışı bakire kızı protesto etti. bazı protestocular bakire kıza saldırdı. jandarma bakire kızı zorlukla arabaya bindirdi.

---olay dünya basınına da yansıdı ---cnn internacional bu olay üzerine izmir adliyesinde canlı yayınlara başladı.
kimseleri ikna edemez.
güncel Önemli Başlıklar