bugün

ileride yapmayı kesin düşündüğüm olaydır.

Şu an için öyle bir düşüncem yok ama illaki sevecek ve sevileceğiz.

Belki o kadar çok seveceğiz ki o insanla ciddi düşüneceğiz. Bu kadın benim çocuğumun annesi olsa ne olurdu diye düşünecek beyler. Karşısındaki adamı kocası olarak hayal edecek kızlar.

Böyle bir noktaya geldiğimde yapacağım iştir. Bekaretin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Ama kadınlar için değil sadece. Erkekler için de. Her iki taraf da iffetli olmak zorunda.

Ama bizim elimize erkeğin bize verdiği değeri ölçmek için bir fırsat vermiş tanrı.
Diyeceğim ki, bakire değilim. Sen bilirsin. Tercih senindir.

Burada sizi hala sevmeye devam edebilir yada vazgeçebilir.

Vazgeçerse yolu açık olsun. Ruhum, kalbim için değil 2 damla kan için sevmişse beni dışarıda öyle bir sürü kız var.

Yok gerçekten beni ben olarak sevdiyse hayatımı adayacağım, tapacağım erkek olacaktır kendisi...
risk almaktadır.
risk budur denecek ve pişman edecek olan yalan olabilme ihtimali yüksek olan eylemdir.

sevdiğiniz insan sizi p*ç gibi ortada bırakıp gidebilir ve ileride kocanız olacak olan bir başkası sizi mutlu etmediği her seferinde o an aklınıza gelecektir.
kahrolup kanserden ölebilirsiniz.
Risk değildir. Gerçek aşktır. Bekaret için sevecekse, sevmesin.
erkeğinizin yavşak mı yoksa elit, kültürlü bir beyefendi mi olduğunu anlamak için güzel bir yöntemdir. Barzo biriyle evlenme riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Bekaret tartışan erkek kıro ve barzodur.
sevgilisizlikten kafayı yemiş insanların saçmasapalak tasarılarından biridir.

bu tipler kimseyle çıkmaz sevgilim şöyle olacak böyle olacak şöyle olmalı bunu yapmalı diye tasarlar da tasarlar. olayı bir yaşa gerçekleri gör ondan sonra bunların saçmalık olduğunu anlayacaksın zaten.
çok buyuk gunahtir. yalan söylemek guveni sarsar. erkegin yerinde olsam resti çekerdim.*
Tomris hatun bakire miymiş? Bunu anladığımız başlıktır. Siktiret takma bu kadar seviş gitsin.

Edit: Tomris sen eksiledin biliyorum.
bonzainin zararlarını bizlere bir kez daha göstermiştir.
Neyin kafası la bu.
ne gerek var böyle atraksiyonlara içim rahat söylerim doğru her neyse.
yalan söylediğini anladığında hala sevecek mi seni?
bunu yapan evde kalır. this is turkey. doğrudan ve dürüstlükten sapmayınız.
(#27080003) diyen yazar için mantıksızlık ötesi eylemdir...
he amk he madem önemli olmadığını düşünüyorsun o zaman gerçekten neden vurdurmuyosun. git sahte bi facebook hesabı ac ve sevdiğini kekle ergensel hareketlerde bulunmaya devam et kolay gelsin bacım olayıdır.
enteresan olan durumdur. şimdi diyelim ki eleman -auuuuooşkuuum hiç önemli değil ben seni her halinle seviyorum dedi. bunu yalnızca seni koşulsuzca sevdiği için söylediğine inanman bana iyi niyetli hatta tecrübesiz olduğunu düşündürdü.hemde karşındaki adamı bu yalanla sınayacak kadar akıllıyken ...
Adam seni bakire değilken kabul edip ilk iliskinizde aslinda bakire olduğunu anladiginda kendini kaldırılmış gibi hissedebilir (ki kandirilimis zaten). Senin ona güvenmedigini falan düşünüp iliskiyi bitirebilir.
Bu tarz bi oyundansa ilişkinin başında bu konuyla ilgili düşünceler açıkça paylasilabilir.