bugün

öncelikle bu tarz bakire kız,izmirli kız vs. gibi başlıklardan nefret ettiğimi söylemeliyim ancak gel gör ki bazı arkadaşların hayatlarını iki ihtimalle idare etmesinden dolayı açmış bulunduk.şimdi nedir efendim bu iki ihtimal ? aslında bu konuya bir çok örnek verilebilir ama ben bu konu üzerinden gitmek istiyorum.
sözlüklerin iyice popülerleşmesinden sonra her sözlük biraz ayağa düşmeye başladı.bunun sebebi de sırf popüler olduğu için normal hayatta iki lafı bir araya getiremeyen insanların sözlüklere dadanmasıdır.işte sorun burda başlıyor.hayatları yemek-içmek-seks-yatış olan insanlar gelip sözlüklerde fink atmaya başladı.e tabi onlara da kızamayız ufukları dar olduğundan en fazla bu konulardan bahsedebiliyorlar.burada suçlu olan uyuyupta büyüyen moderasyonumuz.
sözü uzatmayayım.bu tarz insanlar için sadece kendi savundukları doğrudur.karşısındaki insan ne derse elbet bir eksiklik veya yanlışlık vardır.sol framede görüyoruz;bakire olmayan bir kadınla ilgili ne zaman başlık açılsa altına hemen 'ağzına aldıktan,her yerini ellettikten sonra bakire olsa kaç yazar' tarzı entryler girilmekte.bir kızın bakire olması veya evlenene kadar bakire kalması imkansız bir şey mi ? anlamadığım nokta insanların cinselliği bu kadar abartması ve kendisinin cinsellikle ilgili fikirlerine ters düşen görüşlere neden bu kadar tahammülsüz olduğu.neden bu insanlar kızları sexomanyak olarak görürler ? bu bekaretin önemli olduğunu savunanlar ve savunmayanların ikisi içinde geçerli.nedir kardeşim bu kızlarla derdiniz ? bakire değilse 'orospu',bakireyse her yerini elletmiş 'götçü'.size bunu düşündüren şey nedir çok merak ediyorum.
son derece yanlış bir kanı, kimin nasıl biri olduğunu, zara sahip olup olmamasıyla anlayamayız.
bakire olan kızın her yerini ellettiğini sanmak şeklinde düzeltilmesi gereken sanrıdır.
bu şekilde iş çıkışı ingilizce am günü yağ yani.
(bkz: beyni sikişen insan düşüncesi).
bu türk milleti kadın bedeni üzerinden yaptığı metafizik felsefenin onda birini ciddi konularda yapsaydı şimdi filozof çıkartmıştık. bilinemez aga, namus, materyalist bir kavram değil. yani mistik, bilinemez. bir kız kendini ellet mi? böyle soru çok saçma, elletince izi mi kalıyor, parmak izi mi alacak millet. bu tür konulardan uzak durmakta fayda var, ayrıca bir kadının kendini kime ellettiğinin tartışmasının kimseye bir katkısı yok. bunlar gereksiz konular yani.
Patlak bayanların vicdan rahatlatmak için uydurduğu saçmalık. Kendisi onlarca erkeğin altında inim inim inledi diye başkasını da çok afedersiniz "yollu" zannediyor.

ikinci el arabaya bile binmeyen bir şahıs olarak kınıyorum bu arkadaşları.
şeytanın vesvesesinin nirvana yapması durumudur.
siz burda goy goy yaparken birileri birilerini bafiliyor.
(bkz: kızsa bakiredir)