bugün

genellikle patavatsız haddini bilmez erkeklerin ssorduğu cahilce soru;

- Bakire misin?

_ kuyumcuya bozdurdum.

ya da sanae lan amımın kılı....
yapma hatcee yapma bunu nasıl bozdurursun altını, yükselecekti.
- olsam ne olmasam ne lan lavuk, erkeğim diye sorma cesaretin varsa da yoksa sikerim ağzını yüzünü, orospu çocuğu git bacına sor. siktir git sikine korum senin.
"türkçeni sikeyim" olabilir.

not: soru eki türkçede gerçekten ayrı yazılır. gerçekten...
arkanı dönmeden gidiceksin yada siklemiceksin öyle kuyumcu falan hikaye.
baştan not: '-mi' soru eki ayrı yazılır.

Susmaktır.
sen yorulma diye önceden bozdurdum.
'yo değilim, ama vermem.' cevabı harika olur.
hiç cevap vermeden yanından uzaklaşmak gerek. bir cevabı bile hak etmeyecek kadar odun.
hayır şakire' yim.
-bakire misin?!
bir erkek şort giydi kıllarını üfürdü yüzme tahrik etti -kalmadu şekerim! *
ayşegül hanım 2 çocuğum var hala bagireyim.
gel otele gidip bakalım bakire miyim değil miyim?
genellikle sevgilisinin geçmişini öğrenmek isteyen has delikanlıların sorusuna verilecek cevaptır.

bunu sormayan erkekte oldum , ne zaman sordum? kız umrumda bile olmadığı sadece 1-2 hafta sonra eve çağırıp sevişmeyi planladığım zaman bunu sormadım. neden sorayım? bana ne? isterse 1000 kişiyle bukkake festivalleri yapsın umrumdamı? sevmiyorumki kızı? sadece kullanıp atacağım prezervatif gibi.

ama bunu sorduğum kızlarda oldu. zira kızın geçmişi , geçmişini bırak gözünün içine baktığı erkeklerin nüfus kütükleri bile benim için önemliydi. tırnağı kırılsa bu kızın o tırnak neden kırıldı , kim kırdı? olay nasıl gerçekleşti ayrıntılı rapor , en az 2 şahit tarafından imzalanmış olarak sabaha kadar masamda olacaktı. yoksa o kızla birlikte çalışamazdık.
çünkü o kızı deliler gibi seviyordum. tabi ki soracaktım.
zaten kız o soruya mekan hazırlar atmosfer uygunsa.

sonucunda bu soru kime sorulur kime sorulmaz ortadadır. sanane diyecek babayiğit de çıkmamıştır.
güncel Önemli Başlıklar