bugün

(bkz: sanane lan yalak)
Sanane yarram diye cevap verilecek erkektir.
Bu soruyu sordugu kızın ona karşo bakış açısı değişecektir. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.
(bkz: inanma sikecek)
Bir erkeğin evleneceği kadının sevgili adı altında onun bunun altına yatmamış olmasını istemesinden daha doğal ne olabilir?
absürd tepkiye gerek yoktur. normal bir sorudur.

sorulan soruya '' evet '' veya '' hayır '' diye cevap verilebilir konu kapanır.

bu arada linçlenmeden önce şunu da belirtmek isterim;

-hayatımın hiçbir döneminde bekarete bakmadım,umursamadım. dini melekeleri de yüksek biri değilimdir. sadece çok abartılmaması gereken normal bir sorudur.

-kimi insan evlenirken veya birlikte olduğu kişinin maaşına,ailesine,nereli olduğuna dikkat eder ve bu konuda seçicidir.

-kadınlar birlikte olacağı,evleneceği erkeğin neredeyse herşeyine bakıyor. örn;

-bu adamın maaşı ne ? alkolü sigarası var mı ? ailesi nasıl ? eviyle ilgili mi ? gibi gibi sorular çoğaltılabilir.

erkek bakire misin diye sorunca neden kıyamet kopuyor ? belki adam için önemli,onun yetişme tarzında kültüründe önemli belki de kendi hiçbir kadınla birlikte olmadı. o yüzden aynı kafada bir kadın istiyor.

abartılmaması gereken,normal sorudur. herşeyi tabu haline getirmeyin amk.
Bakire olup olmadığını anlaması gerekir.
sadece meraktan da gerçekleştirilebilecek aktivite. kaldı ki 18 yaş ve üstündeki kişilerde, her iki tarafa keyif veren bir zevkin tabu olarak görülmesine ve cinsel hayatının sorgulanmasına gerek olmadığını düşünüyorum. bu toplum baskısı çok gereksiz geliyor.
sormayin. kuvete su doldurun icine sokun baloncuk cikiyormu cikmiyor mu bi bakin. bunu yapmasam olmazdi.
bakir misin diye soran erkekten evla olduğu kesindir. düşman dötüne.
Ya evlenecek ya da sikecek. Yoksa ona ne?
biraz sert bir soru soran erkektir. amacı bellidir. evet...
bakir misin ona göre bişi denicem, denilesi erkektir.
Bakireyseniz bile değilim diyip yüzündeki ifadeyi izleyin kızlar Nasıl bir yıkıklık oluşuyor asflfljkş.