bugün

valla var böyle bir şey. hayır imkanları olmadığından dolayı kendisine bakmamasını kastetmiyorum. evet bakire kızlar nasılsa vücudumu kimse görmedi, görmüyor diye bakmıyoırlar vücudlarına.

ne elleri ojeli ne sütyenleri güzel ne de bacakları ağdalı. evet çok gördüm. ha nasıl gördün derseniz , röntgenledim hepsini. yok lan, iş gereği onca kızın arasında çalışınca görüyor biliyor insan.

kız bakire nede olsa kimse görmemiş, göstermemiş vücudunu. beli bile kıllı lan. boynu kıllı yanda sakallar bıyıklar.

var evet böyle bir şey.düşünün ya, tam ikna etmişsiniz atmışsınız kızı yatağa. yani sevişmek istiyorsunuz. ki o kız da istiyor ama bir bakıyorsunuz ki karşında bakımsız bir vücud. ne lan bu, insan seksten soğur ya.

annem hep derdi küçükken temiz don giy çık dışarı. aman anne ya derdim. annemde öyle deme bir yerde ölsen kalsan. bari temiz çocukmuş desinler derdi.

arkadaş sen kimseye göstermiyorsun diye, vücuduna bakmamazlık olmaz. ki göstereceksen vücudunu cillop gibi yap öyle göster bari.
üstelik bu kızların sağda solda afra tafralarından geçilmez. her erkek onlara bakıyordur. sen önce kendi ellerine bak. kolun benim kolumdan kıllı.

istediğiniz kadar kötüleyin rahat olun. o kıllı kollarla çiğ köfte yoğuran adamlara benziyorlar ki hiç değilse o adamlar doğal ve çekici.

edit: lan ya sözlükte hakkaten çok kız var ve hepsi bakire üstelik bakmıyor vücudlarına yada hakkaten seovi ibne ve kıllı seviyor.

ikinci edit: mesaj geldi cep telefonuma bütün bakire kızları kastetmiyorum öyle anlaşılmış. bir manken arkadaş attı mesajı .(anladın sen onu) sadece çoğu kız öyle. genelleme yapıyorum ve bunun arkasındayım.
verdikten sonra özen göstermesi gerekir.

(bkz: allahım yarabbim)
''vermediği için'' vücudu fazla! deforme olmamıştır o nedenle kısmen bebeksi denebilecek, gevşememiş vücutları belki de ''kaşarların'' o kozmetik dükkanı kılıklı vücutlarına o halde ''10 basar'' veya o ''ellenmemiş vücut'' birçok kişi tarafından ''bakire bozdum'' denebilmek için nasıl olursa olsun arzulanmaktadır... *
türk erkeğinin bakire kızlarla olan problemini gözler önüne seren genellemedir efenim. yahu ne zorunuz var. bırakın öyle kalsınlar. her yer kaşar dolsa daha mı iyi olacak? kimin eli kimin s..inde belli olmasın mı arkadaş? bırakın bazı şeyler bozulmadan kalsın, saf kalsın. saf kalsın ki kıymeti bilinsin.
bu mantıktan gidersek göbekli kıllı amcalarımızında bakir saf el değmemiş olduğu anlamını çıkartmamız gerekir. *
öncelikle bakire olmayan bir kızın kaşar olmak zorunda olduğu gibi mantıksız bir düşünceyi gözardı edersek ve birisiyle yatan bir kızın kafa sokma, iki tane birden alma yada sado mazo takılma gibi bir durumu olmadıkça vücudunun deforme olmayacağını gözönünde bulundurursak, her ne kadar genelleme yapamasak da bakire kızların çoğunluğunun ya çirkin yada kendine fazla bakmayan kızlar olduğunu görürüz. bunun aksi kızlar çevremde de vardır tabi ki fakat çoğunluğu böyledir; tıpkı bakire olmayan her kızın kaşar olmadığı gibi.
nasılsa bir gün biri yamultacak, niye özen göstereyim ki mantığıdır. niye böyle yapıyorsunuz yiurum ya, bakın kendinize, her zaman hazırlıklı olun. hayatta ne zaman neyle karşılaşacağı belli olmuyor insanın. seviyorum hepinizi herşeye rağmen.
(bkz: özen nedir ki)
"hadi kıllı bacakları, makyajsız suratları, dekoltesi olmayan elbiseleri dışardan gördün de, bakarak nasıl bir insanın bakire olup olmadığını anlayabildin?" sorusunu akla getiren önerme.

edit: ayrıca kadınları bakire yada değil diye sınıflandırmak, onları süsleyip püsleyip istediğimiz kalıba sokmak, buna zorlamak yapmayanları "tu kaka" diye nitelendirmek, taş bebek kıvamına getirmeye çalışmak onlara yapılan en büyük hakarettir ikinci sınıf insan yerine koymak asıl budur. örneğin: güzellik yarışmalarında göğüs ve kalça büyüklüklerine göre güzel seçmek." işte bu örnek çağ dışılığın ağa babasıdır. dişlerini de kontrol etsinler madem yanlış yapılıyor, madem kadınlar ölçülerine göre değerlendirilip insan değil de nesne yada et parçası olarak görülüyor, madem bu yanlış yapılıyor dişlerine tırmaklarına da bakın da yanlış bile yapıyorsanız onu bari tam ve düzgün yapın.
o ya$taki hanim kizlarimizin kendini bir erkege begendirmek icin onlarca ameliyat olmalarina gerek duyulmamasidir.
orta ya$li ablalarimiz ise vucutlari deforme oldugundan cesitli yontemlerle guzellesmenin yolunu ararlar.
olay bundan ibarettir, bakire kizimizin bakimsiz olmasindan degil.
(bkz: helada ıkınırken başlık açmak)*
"ilk bakışta kızların bakire olduğuna kişiyi ne ikna edebilir?" sorusunu şiddetle akla getirir.
yani kişi bakımsızsa hiçbir erkekle münasebeti olmamış manasına mı gelmektedir?
yoksa her gördüğü güzel kız/kadınla yatmayı hayal eden ; amma velakin evleneceği vakit "kıllı,bakımsız" bakire isteyen türk erkek nüfusunun bir bölümünün beyninde fazlaca kurduğu fanteziler dolayısıyla yaşadığı seks kramplarının sonucu mudur?

kısaca algıda kısa süreli yoksunluk yaşayan bünyenin incileri olan bir önyargıdır.

edit: acilen ilişkiye girmeliler!
Kendilerini çirkin gösterip bakireliğin uzun süre gitmemesini sağlamaya çalışmaktır.
eğer kız bakımlı olmaya, güzelliğine özen gösteren biri değilse gayet doğaldır. birlikte olmayı da düşünmüyorsa, mini etek vb. açık kıyafetler de giymeyecekse ne bacaklarını alır ne sütyeniyle uğraşır. sana ne arkadaş?
arkadaş : aa merve ne is bacaklarin kaymak gibi olmuş.
merve : i was not afraid to try out different positions last night. (bkz: #4141115)
Alakası olmadığını hepimiz biliyoruz, bakımlı olacak insan her haliyle bakımlıdır, olmayanda hiçbir türlü bakımlı değildir zaten.