bugün

bakire olmamak, her gün başka birinin penisini yemek sosyallikse, asosyalliği ayakta alkışlanacak kızdır.
bakire kızlarla bir derdi olan yazar söylemi.
bazı kimselerce sanılanın aksine, bakire kızlar karşılaştığı her erkeğe kendisini becerecekmiş gibi davranmaz. bu kızda her normal insan gibidir. her saniye aklında bakire olduğu gerçeği yoktur ve her an tecavüze uğrama korkusuyla yaşamaz. bunu böyle lanse edenlerin beyni işlevlerini pek yerine getiremiyor demektir.
bazi yirtiklarin hüsnü kuruntularidir. istisnalar kaideyi bozmaz, kesinlikle gerceklik yani yoktur. asosyal yada antisosyal kelimesi piyasaya düseli surda kac yil oldu ki? sirf kizlar ortaya ciksin, kendini acsin sacsin diye bir delinin ortaya savurdugu bir sacmalik olarak görünüyor.
yoktur böyle bir şey, bir çok üniversite mezunu gayet de sosyal kızlar vardır bu şekilde olan. o insanların kendi kuruntularıdır. suç gibi lanse edilmesi de ayrı bir sosyal problem tabi. görmek gerekir böyle düşünenleri evlenecek kız aramaya çıktıklarında...
bazı abazaların kızları vermeye ikna etmek için uydurduğu yeni yalan.
"seni bir sikeyim sosyalleşirsin inan. kendim için birşey istiyorsam namerdim. ne yapıyorsam senin için yapacağım." demeye geliyor.

amerika'nın ırak'ı özgürlük ve demokrasi getirmek için işgal etmesi ile benzerlik gösterir.

edit: zaten bu başlığı acacak iki trolumuz var son gunlerde. ilk iki entryyi girmişler.
(bkz: otu boku bekarete bağlamak)
dışarıda benim kol gibi organımla gezdiğimden kaynaklanır. biryerde bakire kız gördüm mü affetmem kızlar, görmiyim sizi. evinizden dışarı adım atarsanız sonuçları sizin için hiç iyi olmaz!

(bkz: bakire kız avcısı)
bir takim hanzolarin vermeyini asosyal ilan etmesinden gelen durumdur. sosyallesmeyi sikismek olarak goren, sabahlara kadar icip, eline alip donen tiplerdir bunlar. bir de kendilerini ilerici olarak gormuyorlar mi...
üstüne yüklenmiş toplum ahlakı yüzünden, kendi benliğine karşı işlediği ahlaksızlığı görememekten ötürü, bir türlü kendilerini insan içinde var edemeyen bayan tiplemesi
açılırsa kapanamaz mantığı ile yetişen ailenin düşüncelerini kapmıştır.
ailesidir en önemli etken *
güncel Önemli Başlıklar