bugün

evlenirken aynı kriterde bir kızı çocuklarının annesi yapacak kişidir. sana geri dönecek yaptığın...
erkekleri onurlu toplumların kadınıda onurludur sözü burada çuk oturur .
kandırılmaya mahkum erkeklerin kandırılacağı başka bir konuda hemcinsi vasıtasıyla oluşturulan zemindir.
" ooo zar yerindeyse tamam hacı, namusludur " diyen zihniyettir.
sırf bir kaç santimlik zar yerinde diye yemediği halt kalmayan insanlara bakire deyip, bedeni hakkında kendi karar veren insanlara o*ospu damgasını yapıştıran insanlara da müstahaktır aslında.
mahalle baskısındandır. yoksa istemez miyiz biz de deliler gibi sevişmek?
namusu bacak arasında arayanlara kız oğlan kız gidecek ama, yedikleri burdan köye yol olmuş olcaktır. sevgili namus düşkünü arkadaş da "ne namuslu kız aldım" derken bir yandan da elindeki kadife bezle ne yapacağını anlamaya çalışacaktır.
erkek tarafı da namusuna zarar vermedim diye gönül rahatlığıyla gezen taraf olacaktır. hatta elimi bile sürmedim diyecektir. haklıdır da aslında sürtünmekten elini sürecek vakti kalmamıştır.
kızın vajinasına defalarca sürtünüp, her bir zerresini dilleyip, analdan girip sadece vajinadan 4cm içeri girmeme durumudur. ya arkadaş yemin ederim bir türlü anlamıyorum şu kızları ulan her şeyi yapmışsın türlü türlü fantazilere maruz kalmışsın ama sırf 3 damla kan gelmedi diye dünyanın en namuslu kızı mı oluyorsun? bu ne kadar hasta bir düşüncedir? ilerde nasıl için rahat bir şekilde yatabileceksin kocanla?
ancak operasyonla mümkün olabilecek önermedir. deve bağısağı tercih edilen metaryallerden en revaçta olanıdır. zira bekarete yuklenen anlam fiilin gerçekleşmesiyle müsemmaysa o fiil gerçekleşmeden de anlam yitimi gerçekleşmiştir.
şüphelerin artmasına neden olacak durumdur. kızlığı bozuksa ortada bir soru işareti yoktur ama eğer bakire ise o zaman insanın aklına bin bir türlü sorular gelir.
kedinin ciğeri yalayıp, koklayıp bırakmasıdır.
pantolon çıkarmama gibi saçma bir prensibi uygulayan üstüne bir de karşısındakinden anlayış bekleyen bayan kişinin neden olduğu faaliyettir. erkek böyle olmasını istemese de sonucun bu şekilde olması kaçınılmazdır.
büyük irada ister her insan dayanamaz o an sonra al başa bela.
(bkz: meme göt ama am yok)
yarım misyoner yapmıştır büyük ihtimalle bu kişi..
her şeyi yapmış olsaydın bakire kalır mıydı o kız sorunsalı ile karşı karşıyayız.

(bkz: başlıktaki mantık hatası)
galatasarayın sahada her türlü oyununu oynayıp velhasıl golü bir türlü filelerle buluşturamamasıyla denktir..
götü sikilmekten soba borusu gibi olan kızla ilişki yaşamaktır.
iyi iş çıkarmaktır.
kolay değildir.
(bkz: lütfen bulmak istediğiniz gibi bırakın)

arkadaş yanlış anlamış sanırım.
o an acıdığınızı * hissedersiniz garip bir şekilde saygı duyarsınız bekarete ama inanın sonrasında kafamı sikim dediğiniz bir süreç sizi bekler.
hazır mıyız beyler *
Sevişme sanatıdır.
insan dişilerini insan değil bacak arasından ibaret gören apaçi ve şakirtlerin kullandığı söylem.
(bkz: bunlarıda böyle kabul edicez)
iyi b.k yemektir
erdem'den uzak kazıma yakın olandır.