bugün

bakire kızla evlenmenin sonuçlarını, iyi kötü yanlarını bize gösterecek olan başlık.
erkeği karısına karşı daha iyi, daha samimi, daha tutkulu, daha aşık, daha bonkör olmasını sağlar.
bakir erkeğin hakkıdır.
Sıfır kilometre arabaya binmek gibidir.
bakir bir erkeğin sonuna kadar isteyeceği haktır.
çok da güzel bişeydir .

fakat unutulmamalı ki insanlar doyumsuzdur .hele ki bu devirde sadece senin bedeninle yetinebilcegini sanıyorsan büyük yanılgı.
düşüncesi bile iğrenç olandır. tecrübesiz ve muhafazakar bi kızla hayatını devam ettirmek.... ıghkk
şu zamanda bulunması zor kızdır hadi buldun diyelim bu sefer karakteri patlak çıkıyor.
henüz kaşarlanmamıştır,ancak kaymaklıdır.
(bkz: O dürüst ve namusluysa sen nasılsın) Sorusunu akla getir delikanlı
Her gün orada burada yatıp kalkan Türk erkeğinin * evlenme zamanı geldiğinde ısrarla oldurmaya çalıştığıdır. *
tamamen erkeklerin ego tatminidir. bakın bu kadının sahibi benim, bir tek benimle birlikte oldu, bir tek ben ben ben diye içten içe bas bas bağrınmalarıdır. namusmuş! namus dediğiniz şey sizin o taktığınız maske sadece.
en basitinden her önüne gelenin ellediği reyondaki domatesi almak ne kadar mide bulandırırsa da o kişinin de aynı derece gönlü rahat etmesini sağlayan ve de saygı duyulması gereken eylemdir.
hakeden alsin.
olayın buraya gelmesi çok saçmadır. her gün sol framede "bekaret"li başlık görmekten amımıza koyuldu. kelime dağarcığımızı siktiniz. başka şey düşünemez olduk.

ben sizi bambaşka bi yere götüreyim sevgili sıfır kilometreciler. sıfır arabalara da sizden önce birileri biniyor. üzerine oturuyor. sıkmayın canınızı
vajinismus problemi yaşama ihtimalidir.
Ana olmaya layık biriyle evlenmektir midesizlere nasip olmaz.
Psikoloji bozabilir.
sözlük erkeklerinin başına gelmesini istemediğim durumdur.
(bkz: edep yahu)
Boyle bir video vardi. Bakirelik sizce onemli diye soruyorlardi insanlara. En sonda babayigit, cengaver bi cocuk dediki zaten bakir olmayan bi adam bakire bi kizi hakediyor mu dedii. Alnindan opesim geldi o an monitoru delip.
olması gerekendir, affedersiniz de hangi erkek başka bir erkeğin altında inlemiş kadını alsın ki?? evet alır alsında ama hayatını birleştirmek için değil bir sakso da o çektirsin diye alır...!!
sözlük gavatlarını birbir ortaya çıkarmış başlıktır.

bunların karısı, kızı hep afedersiniz yarrak yemiş.
kimine gore guzel kimine gore itici gelen durumdur. cunki bi kesim kimsenin eline degmedigi , kendini gizleyen dokunulmamis bir kiza sahip olmak ister ( sosyolojik acidan psikolojil acidan baya inceleme yapilabilir elbette bu kesim icin) , bazi kesimse tecrubeli , ne istedigini bilen , rahat davranan ve tabiri caizse cinsellige doymus bayanlardan hoslanir. ikinci kesimdeki erkeklerin psikolojik acidan daha ozguvenli oldugu gorulsede her iki kesiminde sosyolojik acidan buyuk farkliliklari bulunmasi sebebiyle , net birsey soylemek mumkun degildir.
şöyle entryler dikkatimi cekti, mesela:
--spoiler--
olması gerekendir, kim ister ki başkalarıyla birlikte olmuş kadını.
 --spoiler--

şimdi sen kim oluyonda bütün erkekler icin konuşuyon?mesela avrupa amerika rusya ve sibiryada erkekler bakire kizla evlenmek istemezler hatta 23yasinda halem bakire olandan igrenirler.
güncel Önemli Başlıklar