1. 1.
  günümüz türkiye'sinde zor olandır. yani bu kadar patlak-çatlak arasında bulmak gerçekten çok zor yani...
  -7 ... embesilite
 2. 2.
  (bkz: şimdi sakin ol ve yavaşça sol elime bak)
  4 ... etietieti
 3. 3.
  o evlilikten kan çıkacağına delalettir.
  4 -1 ... kimkio
 4. 4.
  hayatı boyunca; "ulan vajina sağlam ama ya ağzına aldıysa" şüphesini içinde barındıracak ve huzursuzluktan evliliğinin rot-balans ayarı kaçacak olan erkek isteğidir. bekaret manyaklarına sabır dilerim. * * * * *
  3 ... cupping tester
 5. 5.
  günlerden bir gün bir teyzeyi pazardan dönerken gördüm mahallede, elindeki poşetleri taşımakta güçlük çektiği apaçıktı .teyzecim ver elindeki poşetleri taşıyım dedim hemen yanaşarak, o kibar nur yüzüyle gülümsedi;''sağol evladım sen işine git ben taşırım'' dedi. ısrar ettim güçlükle aldım elinden poşetleri ve yürümeye başladık yanyana.teyze ile bilindik muhabbetler dışında pek konuşmadık ama fark ettiğim şey teyze bir üsluba sahipti gözlerinden içindeki neşe hissediliyordu. evine vardık poşetleri koydum kapısının önüne hayır duasını aldım. teyze olayı özetliyordu: ''allah sana az öpülmüş kız nasip etsin evladım''

  öyle evleneceğim kız bakire olmalı diye büyük konuşmam ama kim istemez evleneceği kadının el değmemiş olmasını.vesselam zor iştir.
  4 ... bekci copu
 6. 6.
  tecrübesiz bir kadınla evlenmektir. ilk adama kıllı sevişmenizi evlendikten 5-6 sene sonra gerçekleştirirsiniz bu kadınla. evet.
  1 -2 ... milsiz kahin
 7. 7.
  ancak vasat erkeklerin yapacağı iştir. tecrübesiz kadınla evlenilir mi la penisinizi görse bomba sanacak. evet.
  3 -10 ... milsiz
 8. 7.
  cinsel seksin ilk 1 ayını gözden çıkarmaktır.
  1 ... dodiyez1
 9. 8.
  iki kişi birbiri ile kafa ve yaşantı olarak uygunsa bence bakirelik arka plana atılmalı. çok çok sevdiğin birisi ve aynı zamanda senide seven ve iyi anlaştığın her şeyi yapabileceğin bir kişi sırf bakire değil diye vazgeçip tek artı özelliği bakire olan birisini tercih etmek mantıksızlık olur. ama sen sırf bakire kız istediğin için bugüne kadar kadın eli tutmamış ve bakir kaldıysan o zaman git bakire kız ara. bu senin hakkındır. evet.
  2 ... red fox
 10. 9.
  Islam dinine gore bakir adamlara veya zina yapmamis erkeklere mahsustur.
  ... selia