1. 1.
  beyler gerekirse ömrünüz boyunca yalnız kalma riskini göze alın ama bu isteğinizden vazgeçmeyin. özellikle 30-40 yaşına geldiği halde eline kadın eli değmemiş adamlarsanız (çünkü biliyorum çok var) taviz vermeyin.

  bakire kadın isteyen erkeğe ne diyorlar? ee sizde evlenmeden bozmayıverin kadınları diyorlar. Bunu diyenlerin göz önüne almadığı şey evlenmeden önce kadınları bozan erkek grubunun; belli özellikleri taşıyan (zengin, yakışıklı, kaslı-güçlü vs.) az sayıdaki erkek grubu olması. bu özellikleri taşımayan, işini-gücünü oturtamamış çoğunluk erkek grubunun 30'lu 40'lı yaşlarına kadar birisiyle evlenmeden ilişkiye girip onu bozabilmesi düşük bir ihtimaldir. hele ki köyde falan yaşayan olsun, sosyal hayatın zayıf olduğu bir yerde yaşayan olsun veya şehirde yaşadığı halde çeşitli nedenlerle asosyal olan olsun bu adamların 20'li yaşlarında kadından kadına geçeceği, kadınları bozabileceği düşünülmesi baya absürt.

  yani şunu demek istiyorum:

  zengin, yakışıklı, kaslı-güçlü vs. belli özellikleri taşıyan erkek sayısı 5 ise bu erkek grubunun bozduğu kadın sayısı 20-25'dir. çoğunluk bir kadın grubunu azınlık bir erkek grubu bozuyor ve bu olay her erkeğin kadın bozabildiği önyargısına yol açıyor. kadınlar belli azınlıktaki erkek grubuna kendilerini bozduruyorlar, 30'lu yaşlarına geldiği halde eline kadın eli değmemiş -evlilik yoluyla değdirmek isteyen- adamlara da "kadınları bozup bozup bakire istiyorsunuz gericiler yaa" falan diye çemkiriyorlar. deccale (kadınlara) kanmayın. bakire isteğinizden vazgeçmeyin. bu kadınlar yaşları ilerledikçe kendilerini bozdurdukları adamlardan yüz almamaya başlıyor ve evlilik yaşları da yaklaştığı için sizin gibi saf erkeklere evlilik yoluyla yamanmaya çalışıyorlar. 30-35 yaşlarına kadar elinize kadın eli değmediyse bu bakirelik kriterinden katiyen vazgeçmeyin. dediğim gibi gerekirse yalnız kalmayı göze alın ama vazgeçmeyin.
  7 -5 ... bilimsiz kurgu yazari
 2. 2.
  kendisi bakir ise bu isteğini anlayışla karşılarım.
  3 ... stephen kusku
 3. 3.
  Of 110 kere kadın bozmak demişsin. O ne ya.
  4 -2 ... honeycoc
 4. 4.
  bakir bir erkek olarak hakkım olduğunu düşünüyorum.
  6 ... true
 5. 5.
  (bkz: kadın bozmak) tan sonrasını okumadığım başlık zira böyle ot beyinlilerin fikrine asla önem vermiyor ve ciddiye bile almıyorum.

  O üsluba dikkat edeceksiniz. istediğin insanla birlikte olma hakkına sahipsin ama kendisine bozuk para muamelesi yaptığın bir kadın seninle ne kadar birlikte olmak ister orası da meçhul zaten ondan böyle başlıklarda ağlamıyor musunuz? Hüüü düzgün kadın yok, elime kadın eli değmedi :((
  7 -6 ... ben buraya icimi dokucem
 6. 6.
  Öncelikle bakir olması gereken erkektir.
  1 -3 ... erbolatbatur
 7. 7.
  Ortalık öyle bir hal aldıki kadınlarda vurdurmamıs erkek isteyecek duruma geldi. Koca diye alıyorsun adam bacanagıyla aşk yaşıyor filan.
  12 -2 ... la loba
 8. 8.
  Ne yazıkki şöyle bir etrafa baktığımda haklı bulduğum erkektir. Özgürlüğü çok yanlış anladı bazı kadınlar.
  6 -4 ... selinsupelin
 9. 9.
  arkadaşlar yani üslubumdan ötürü özür dilerim lakin bunlara takılmayın ya. üslup takıntısı olan kişinin böyle bir sözlükte ne işi var allah aşkına!

  edit: acı gerçekler...
  1 ... bilimsiz kurgu yazari
 10. 10.
  Entrylerime bakan üslup konusunda her zaman ne kadar dikkatli olduğumu görür. Dilde başlar her şey. Özür için teşekkür ederim. Hala nazik ve özür dilemeyi 'ezilmek' olarak görmeyen insanların olduğunu bilmek güzel. Bunun dışındaki insanlar muhatabım bile değil.
  1 ... ben buraya icimi dokucem