1. 1.
  Aklı selim her erkeğin bildiği ve kabul ettiği gerçek. Çocuklarının anası olacak olan kadın başka erkeklerden izler taşımamalı elbette.
  22 -9 ... sacma sapan konusan adam
 2. 2.
  (bkz: bakir erkekler evlenmeye daha layıktır)
  4 -2 ... 7deliklitokmak silinemez
 3. 3.
  Haksız görüş. Bakire olamayan kızları tercih edin. Size naz yapmazlar verirken.
  1 -7 ... vizyonist
 4. 4.
  illa bakire olsun diye ararsan ve kendin onune gelene cakmis bir insansan bence cok da onurlu bi hareket yapmis olmuyorsun gibime geliyor. bi kizin sevgilisiyle gecmiste birliktelik yasamis olmasi onu evlenilmeyecek biri yapmaz bence. bakire biriyle evlenirsin bi bakarsin kiz blowjob'ta master yapmis yani boyle ihtimaller de var. bakire olmus olmamis cok da sey yapmamak lazim bence. biz de onumuze gelene vuruyoruz mesela, vururken kimse bu kizin bakireligini bozuyorum lan diye dusunmuyor. boyle dusunmuyorsan da bu muhabbeti yapmaya hakkin yok.
  5 -8 ... mike patton
 5. 5.
  bakire kızlarla bakire erkekler evlenmeye daha layıktır.
  8 -2 ... karantina embryo
 6. 6.
  yanlış beyandır. ben kapalı olup da tam bir orospu olan kızlar gördüm. bakire olmayıp da daha düzgün olan kızlar da vardır elbet.
  4 -5 ... anambunelan
 7. 7.
  Evlenilmeye daha layık görüyorsunuzdur eyvallah derim de kızdan porno starı gibi hareketler bekleyip sonra "yaaa kız ölü gibi yatıyor, ben yatakta çok mutsuzum" diye ağlamayın. Böyle kızlar cinselliği yaşayarak öğrenir. Sabır gerektirir, alışması için zaman gerekir. Ne istediğinizi bilin önce. ikisi birden olmuyor.
  6 -6 ... ojeli hatun
 8. 8.
  tamamen doğru önermedir. ne yani, amına kaç yarak girmiş belli olmayan birine mi emanet etcem çocuğumu? kaç erkeğin emcüklediği meçhul meme uçlarından mı süt emcek yavrucağım? şaka mı bu? ben başımı yastığa koyduğumda içim rahat uyumak isterim. yanımdaki güzelliğin benden önce kaç erkeğe sakso çektiğini, hangi pozisyonlarda içine aldığını kurmak istemem. elbette bakire isticez, bu bizim en doğal hakkımız. her gece dışarlarda dibini dövdürmek için fink atan kenar mahalle yosmaları kendileri gibi uyuşturucu, alkol, cuğara müptelalarıyla birlikte olsun bi zahmet. bizim gibi işinde gücünde, efendi adamların yanına yaklaşmasınlar. biz helal süt emmiş, aile hayatına layık, çocuklarına analık yapabilecek vasıfta kadın istiyoruz. bıktık artık kadın-erkek eşittir zırvalarınızdan. değil efendim. kadın pompiş yaptıysa motordur. bu kadar net. böyle bi kadınla da ev-le-nil-mez.
  4 -4 ... kiminanir vol2 special edition
 9. 9.
  bütün hayvanlar eşittir ama domuzlar daha eşittir.
  (bkz: hayvan çiftliği)
  1 -1 ... gayri intihari adam
 10. 10.
  önceki partnerlerin bebeğin genetiğine etkisi konusudaki bilimsel çalışmalar netlik kazanırsa buralar daha çok karışacaktır.
  -1 ... planimdabuyoktu