1. 1.
  (bkz: bakir erkekler evlenmeye daha layıktır)
  4 -2 ... 7deliklitokmak silinemez
 2. 2.
  Haksız görüş. Bakire olamayan kızları tercih edin. Size naz yapmazlar verirken.
  1 -7 ... vizyonist
 3. 3.
  illa bakire olsun diye ararsan ve kendin onune gelene cakmis bir insansan bence cok da onurlu bi hareket yapmis olmuyorsun gibime geliyor. bi kizin sevgilisiyle gecmiste birliktelik yasamis olmasi onu evlenilmeyecek biri yapmaz bence. bakire biriyle evlenirsin bi bakarsin kiz blowjob'ta master yapmis yani boyle ihtimaller de var. bakire olmus olmamis cok da sey yapmamak lazim bence. biz de onumuze gelene vuruyoruz mesela, vururken kimse bu kizin bakireligini bozuyorum lan diye dusunmuyor. boyle dusunmuyorsan da bu muhabbeti yapmaya hakkin yok.
  5 -8 ... 29th
 4. 4.
  bakire kızlarla bakire erkekler evlenmeye daha layıktır.
  8 -2 ... soguk iklim adami
 5. 5.
  yanlış beyandır. ben kapalı olup da tam bir orospu olan kızlar gördüm. bakire olmayıp da daha düzgün olan kızlar da vardır elbet.
  4 -5 ... anambunelan
 6. 6.
  Evlenilmeye daha layık görüyorsunuzdur eyvallah derim de kızdan porno starı gibi hareketler bekleyip sonra "yaaa kız ölü gibi yatıyor, ben yatakta çok mutsuzum" diye ağlamayın. Böyle kızlar cinselliği yaşayarak öğrenir. Sabır gerektirir, alışması için zaman gerekir. Ne istediğinizi bilin önce. ikisi birden olmuyor.
  6 -6 ... vasilissa
 7. 7.
  bütün hayvanlar eşittir ama domuzlar daha eşittir.
  (bkz: hayvan çiftliği)
  1 -1 ... yeralti sakini
 8. 8.
  önceki partnerlerin bebeğin genetiğine etkisi konusudaki bilimsel çalışmalar netlik kazanırsa buralar daha çok karışacaktır.
  -1 ... planimdabuyoktu
 9. 9.
  Yanlış bir düşünce yapısıdır. Böyle bir kaide mi var ? Bakire kadınlar, bakire olmayan kadınlar diye ayrım yapılmamalıdır. insan gözüyle bakmak gereklidir. Düşünce bazında anlaşıp, yaşamına devam etmek istediğin kadının bekareti önemli değildir. Önemli olan bir ömür boyu seninle yaşayabilecek cesareti var mıdır ?
  ... afrasyab01
 10. 10.
  Her boku yiyip sadece bekareti bozmamak ne kadar ahlaki bilemem ama bir çok erkeğin evlenmeden önceki gerek şartı.
  ... usbcaydanlik