1. 1.
    bakir olsun veya olmasın kimsenin haddi değildir. herkesin bir kriteri vardır bir isteği vardır. nasıl kadınlar her boku yedikten sonra saf bir sap'a kendini yamayıp kendilerine laf ettirmiyorsa bu erkeğe de edilmeyecek. bunun gerici , yobazlıkla alakası yok !
    8 -7 ... mumbarsever01
  2. 2.
    Bakire olmayan biriyle evlenen namussuz boynuzlu gavatların sergilediği davranıştır.
    4 -2 ... munzevi bir fikir iscisi
  3. 3.
    normal bir erkek bakire olsun ister, sadece bunu o kadar abartmayan bir kesim ve çok abartan bir kesim var.
    bekaret tabiki önemli ama niyet daha da önemli. senin gözün hep dışardaysa zaten bakire bile olsan sorun çıkar ama birini sevmişsindir ve onunla birlikte olmuşsundur. bu seni kötü yapmaz... ruhun kötü değilse zaten karşıdaki insan da çok sorun etmez.
    3 -3 ... bilgisiz zeki
  4. 4.
    Türkiye'de yaşayan 10 erkekten 9'u bakire bir kızla evlenmek ister. Bazısı bunu dillendirir bazısı bunun hakkında konuşmaz ama emin olun tam olarak oran bu. O yüzden feminist zırvalarını bırakın ve gerçeğe odaklanın kızlar. Olay gerçekten sizde bitiyor. Evlenmeden yaşadığınız cinsellikten sonra erkek hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam edebilecek iken sizin hayatınıza gelecekte sevdiğiniz adamla evlenememe acısı girebilir. izmir'de yaşayan çok rahat bir çevrede büyümüş bir erkek olarak bildiriyorum size.

dipnot:beğeneceğinizi söylemiyorum, gerçek olduğunu söylüyorum.
    2 -3 ... beyinkundakcisi
  5. 5.
    Bu konuları açanları görünce hep kendimi camdan atmak istiyorum.
    2 ... taq nero
  6. 6.
    bunlar hep iki yüzlülük.
    ... mumbarsever01
  7. 7.
    bakire kız aldığını sanan saf erkeği aşağılamaktır. Bak kardeşim bir kızın bakire olması illa kızlık zarının olmasıyla ölçülmüyor. Anal seks yapıp ön tarafını elletmeyen kızlar gördüm ben, bu kız bakire mi şimdi ? Bu devirde vücudunun özel yerlerine erkek eli değmemiş kız yoktur, bunu anlayın. 70'lerde yaşamıyorsunuz. Bu yüzden bakire(!) olmasına değil dürüst olmasına bakın.
    -3 ... dul kadinin cocugu
  8. 8.
    Derdiniz başınız seks bakirelik. Arada başka şey düşünün mk.
    3 -1 ... ultraviyole
  9. 7.
    Arkadas, bakire kiz tercih eden; bakire olmayan kizlari begenmedigi icin boyle yapmaktadir degil mi?
    Bu da onun en dogal hakki. Ben kizil sacli bakire bir kizla evlenmek istiyorum der ve konu kapanir.
    E, ben de tutup bakire kiz tercih eden erkekleri bu tercihlerinden dolayi begenmedigimi, bunun sığ bir gorus oldugunu dusundugumu soyleyebilirim. Bu da benim fikrim.
    Bakire kiz tercih eden kimse de, benim bakire olmayan birisyle evlenmemi "midesizlik" olarak begenmeyebilir.
    Diger insanlarin fikirlerini ifade etmesine kulp takacaginiza siklememeyi ogrenin bence.
    -1 ... 81tw15e