1. 1.
    Kendisi de olabildiğince az kullanılmış, hayatı boyunca didinmiş, parası pulu, arabası olan herif aramaktadır.
    2 -1 ... azmhyr
  2. 1.
    ciyaklaması yerine bıçaklaması gereken kızdır. Öyle orospu çocuğu erkekler yüzünden bu ülke böyle barzo. Ortadan kaldırsın direkt. Göt herifler girmediği delik yok ama bokoro koz ostoyorom bon. Kahpe evlatları.
    8 -3 ... creepy doll
  3. 2.
    (bkz: yarası olan gocunur)
    2 -1 ... kap kara
  4. 3.
    Duş alırken baloncuk çıkaran kızdır.
    4 -1 ... kuyruk yagi
  5. 4.
    bakire kız isteyince neden ciyaklasın ki, ben bakire diilim der, gecer gider, hem niye bozuk olsun, senin alman kadınları bozuk mu,fransız kadınları bozuk mu...laf!!...yani bozuk olan sizin kafalar beyler...yoksa bakire olunca n´oluyo yani...namus diye binlerce insanlar öldürdünüz, katliamlar yaptınız...yani...bozuk olan sizin beyinleriniz, öyle diil mi efeemm....
    -3 ... paganviodio
  6. 5.
    bozuk sensin de der bu.
    1 -4 ... yak bisigara
  7. 6.
    haklıdır.

bozuk ne lan! saat mi bu?
    6 -2 ... new cherry
  8. 7.
    Bakirsen bakire iste. Değilsen bakire olmayan sana denktir zaten. bu bekaret saçması ne zaman bitecek acaba.
    4 -2 ... sylwia
  9. 8.
    sözde çağdaşlık(!) adına sırf öyle görünmek için öyle düşünmese de öyle görünen, çağdaşlamayı bekareti ona buna peşkeş çekmek olarak anlamlandırmıış, batılılılaşmayı yanlış anlamış sığ kızdır. aslında bilinç altında, kaybettiği masumiyetinin ve saflığının temizliğinin yasını tutuyordur bu ciyaklamayla. elden gidenin bir daha geri gelmeyeceğini haykıran bir ciyaklamadır bu. birde binbir dereden demogoji yapıp yok namus cinayeti astınız kestiniz triplerine giriyorlar ki zaten savunulan da bu değil üstelik buna gerek yok onun bunun altında inim inim inleyerek bir yaşam tarzı kurmuş hatundan bana ne ki kendi rezil yaşantısına devam etsin...

birde bu ciyaklyan kızları savunan çok çok çağdaş ergenler var ki onların derdi de nasıl olsa giden gitmiş bana da verir belki umuduyla üç beş kelam etmek olmalı ama AMAÇ BELLi umut kız düşürÜRüm aga belki diyenlerin ekmeği olsa gerek

bu tamamen kişisel tercihler ve yaşam anlayışıyla alakalı bir durum. şahsen ben çocuğumun annesi ve helalim olacak insanın benden önce onun bunun altında inim inim inlemiş olduğu gerçeğine tahammül edecek bir yapıda değilim, bu yapıda olan arkadaşlara da hayatta başarılar dilerim sanmasınlar ki bu ciyaklayan kız size sadık kalır... inleme faliyetlerine sizleyken de kaldığı yerden zihnen fikren ve eylemsel olarak devam eder.düşünceler davranışlara davranışlar alışkanlıklara alışkanlıklar belli bir süre sonra karaktere dönüşür. değişmesi mümkün olmaz...sonuç olarak katranı kaynatsan olur mu şeker? cinsini sevdiğim cinsine çeker...
    2 -1 ... isminiunutanadam