bugün

Kendisi de öyleyse söylemesi gayet normal, doğal olan durumdur. Bakire olmayan bilmez bunu.
Tabi ister kendisi harama el uzatmamişsa hakkı vardır. Uzatmışsa başını alır.
Kendiside bakirse gayet normaldir. Değilse en fazla iki yüzlü olur.
karsılıklıdır.Erkekte kendını saklayıp aynı durumu isteyebilir.
(bkz: çok sinirlisin regli mi oldun)
Kör malın topal alıcısı olur..
Kalite mal işportaya düşmez..
Tencere yuvarlanır kapağını bulur..
Gelin ata binmiş ya nasip demiş..
Her isteyene değil nasibi olana verirler..
Delikli boncuk yerde kalmaz..
Armudun iyisini ayılar yer..
At ile avrat yiğidin bahtına..
Davul bile dengi dengine..
tamam bekarete takılmayalımda aga şimdi eşim diyeceğim kadın benden önce 100 erkekle yattıp anal, oral,cim, cif,blowjob,grup ne varsa yaptıysa eee genel evdeki kadın ya da pavyondaki kadından farkı ne bu daha kötü öbürü para ve ya kötü koşullar felan ama diğeri zevki için yapmış oluyor. gider pavyon ya da genel ev kadınıyla evlenirsin bari sevap işlersin. şimdi bende bekarete önem vermiyordum. ama en son girdiğim duyduğum ortamlardan bende bakire arıyorum yavşakolalım. şimdi kızın biri var güzel ay parçası ben de bu kızı tanıyorum. herkes bana bu kızı soruyor felan ben başta inanmadım bunun hakkındakilere. şimdi bu evlenecek nişanlı. buraya kadar normal. sonra bir ortamda oturuyoz elamanın biri geldi işte kızın birini şöyle evirdim böyle evirdim altımda zıyıktattım diyor. lastik bunlar diyo bacısıda böyle anneside böyle diyor. sonra elemana o kız evlenecek dedim banane alan düşünsün zaten salağım birine yamamış ben işime bakarım dedi. eskortların başka şehire taşınıp dulum ya da bekaretimi kaybettim bir kerelik bir hataydı deyip efendi saflara kendilerini itelemeleri. mimli dullara ağa bunlar zevkine veriyor hoşuna giderse verir diye erkeklerin bir birine numaralarını vermeleri ve bu kızların amme hizmeti yapıp hiç tanımadığı erkeklerle zevkine yatması. sonra birini kandırıp yamamaları. önemli olan bekaret değil önemli olan sadakat, güven. müge anlıya daha çok bölüm çıkar. bence kızlarda bakirliğe önem versin.
bakirim. bakire olmayan kadınla değil evlenmek sevgili bile olmam arkadaş. bu benim tercihim. eğer dünyadaki bütün bakireler bakire olmayan kadın aramamı eleştirecekse de evlenmem olur biter.
Tabi bakire sayısında ciddi düşüş olunca bu felsefe türedi yoksa hepsi evde kalacak mk. isteyen istediğini ister size ne mk. Siz zengin ve cömert isterken, sırtınızı sıvazlasın, kıçınızı kollasın isterken erkek te bunu ister.
ikiye ayrılır bence. Bir eli yağda, bir eli balda olup bakire isteyen yavşaktır. Ancak kendisi de bu hassasiyetleri hayatına aksettirmişse saygı duymak gerekir. Aynı şey kadın için de geçerli.
bakirse en doğal hakkıdır.
siz nasıl kendi isteğinizle sevişiyorsanız. o adamda kendi isteğiyle bakire 1 kadınla evlenmek istiyordur. bu da onun en doğal hakkkdır.
Bu memlekete müstehak olandır. Hamuru baştan ayağa ahlaksızlıkla yoğrulmuş olan bu caaanım memlekette ahlaklı ve dürüst olmaya çalışırsan kaybetmeye mahkumsun. Bu saatten sonra ben de yapacağım bu yavşaklığı. Bir sürü kızla seviştim evet ama kesinlikle bakire bir kadınla evleneceğim.
bakir ise isteğinde sonuna kadar haklıdır. he aksi şekilde ise kesinlikle başlıktaki sıfatı hak eden kişidir.
Bir dünya erkeğin kucağında gezen kızla evlenen erkeğin epey bir geniş olması lazım gelen durumdur.

Zaten bu tür konular artık sorun olmuyor diktirip geçiyorlar ama sonrası da var beynine dikiş tutmuyor işte, evlendikten sonra ne olacak tamam mı diyecek devam mı?

Bazısı bakire ister bazısı istemez seçim karşıdaki insana kalmış ama ben istemem.
Bakıyorum da sanki şu yorumları fransız ingiliz hollandalı yazıyor. Hayır cuma namazına giden mehmet, salavat çekip oruç tutan ayşe yazıyor. Ne hale gelmişiz. Yakında medya öyle bir hale getirecek ki nesli. Karısını başka adamdan kıskanan yavşak diye başlıkla açacaklar. Çok paylaşımcısınız. Nedenini de söyleyeyim sabıkalar çok. Kendilerini huzurlu hissetmek için namus kavramını yıkmak zorundalar. Yoksa namusun olduğu bir toplumda namussuz olarak tanımlanıyor bazı kişiler. Eğer sicilin bozuksa namus ve ahlak kavramına düşman kesiliyorsun hemen kendini savunmak adına. Namus beyindedir diyen emin olun ki imkanı olsa beynini de s...di
Ayrıca şu önemli hususa dikkatinizi çekmek isterim
Burda naralar atak, nutuk çeken kızlarımız keşke aynı tutumu evlenirken erkeğin sırtına şamarı patlatırken de sergileseler di. Keşke kadın mal değildir bu yüzden evlilik ticarete dönüştürülemez tepkisini ortaya koysalardı. Hayalini kurdukları şatafatlı takıların, düğünlerin masraflarını sırf erkek olduğu için karşı tarafa yüklemeselerdi.
işinize geldi mi kadın erkek eşit olmalı. işinize gelmedi mi eşit olmamalı. Hanginiz mahkeme salonunda: ben bu adamın nafakasına muhtaç değilim istemiyorum diyerek tavrınızı koydunuz. O erkektir yapsın diyordunuz. Şimdi ne oldu (bkz: feminazi)
evleneceği yaşa kadar her erkeğin altında inlemiş, sevişmediği yer kalmamış kadınların evleneceği zaman temiz, düzgün, iyi gelirli ve yakışıklı bir erkek istemesi kadar yavşaklık barındıran durumdur. vurun geçin ne evliliği.
yavşaklıkmi bilmem ama istiyebilir bulur mu orası hiç belli olmaz.
sadakatsiz, karaktersiz , her yarrağın altına rahatça girebilecek kadar midesiz karılar istemediğimizden böyle bir kategori var.

mesele zar değil sen hala anlamadın mı?

bu arada evet, ailesi, yakınları tarafından tecavüze uğramış bir kadının günahı yoktur.
ben eş olarak kabul ederim. sakıncası yok.
aptal bir erkektir. ten uyumu denen şeyden haberi yoktur. evlenince boşanan, evliliği sürekli kötüleyen tiplerdir. evlenmeden seks yapmak yanlış bir şey değildir. teni hoşuna gisiyor mu gitmiyor mu evlenice niye test ediliyor.
tecavüzle bakireliğin ne alakası var mal mısın?
Bakire olmayan kızlar gene saldırmaya başlamış.

Bunlar genelde şöyle kendini savunur;
Bakire olan kız da sakso delisi oluyor analdan alıyor vs vs.

Valla kızlar orasını bilmem ama ben bakir bir erkek olarak bakire olmayan bir kızla asla evlenmem. istisnalar hariç (kaza, tecavüz vs)
adam bakirse bir zahmet yani.
hanzoların elinden geçmiş olanlar, herkesi aynı zannetmesin.

büyük günah diye bundan samimi olarak sakınan, tipi de gayet düzgün erkekler var ve kesinlikle bir yerleri follofoş olmuş kadınları (tecavüz vs. onları ayrı tutuyorum) zaten istemez. kendinizi ne zannediyorsanız amk.