1. 1.
  (bkz: erkeklik gururu)
  3 -2 ... metalist35
 2. 2.
  bekaret her şeydir diye düşünen erkektir. sadece sevgilisini ilgilendirir, üçüncü şahıslara ot yemek düşer. büyük konuşmamak ve ot yeyip bulunulan yerde kaba etlerinin üzerine oturmak en güzelidir.
  efendim?
  6 -2 ... gogocu
 3. 3.
  'önemli olan bedenin bakire olması değil, ruhun orospu olmamasıdır.' sözünü anlama yetisinden yoksun erkek. ama sadece aptalların ve ölülerin fikirleri değişmez, bu erkek zamanla olayı kavrıycak ve umarım mutlu olucaktır.
  5 -7 ... filofobik
 4. 4.
  (bkz: kızın başına kalmamasını isteyen erkek modeli)
  2 -2 ... suicidal nattramn
 5. 5.
  bir bakıma haklı erkektir. arkadaşlar şunu unutmayalım. hayatta kararları sadece kendimiz vermiyoruz. o kız bir hata yapıp da ilk ilişki yaşadığı erkeği hayatından silmişse yine bir nebze ama o kişi onun hala bir arkadaşı olabilir. var böyleleri. düşünsenize sevgilinizi zamanında becermiş adam şu an karşınızda duruyor ve sizinle sohbet ediyor. kaçınız bunu katlanabilirsiniz? hadi siz açık görüşlüsüznüz ama ya aileniz? aileniz o kızın size bakire olarak gelmediğini biliyorsa o kıza istediğiniz değeri verecek mi? size huzur verecek mi? kaçınız dayanabilirsiniz bu baskıya? hadi siz çok çağdaşsınız evlendiniz o kızla ya arkadaş çevreniz? onların size geyikmiş gibi bakışlarını kaldırabilecek misiniz? normal şartlarda dahi aldatılmaktan korkan bir milletiz. sonuçta o kız için ilki olan o adam ayrı bir değer ifade ediyor ve nihayetinde ortam da orospu çocuğu dolu. o adamın sevgilinize yeniden asılmayacağını garanti edebiliyor musunuz? asıldığı zaman hala içinde izler bırakmış o kişiye karşı sevgilinizin irade gösterebileceğine tam olarak inanıyor musunuz? namus bacak arasında değil diyorsunuz iyi güzel ama sonuçta bizim de kalbinizi yarıp bakma şansımız yok, bu kadar toplumsal baskıya rağmen umursamayıp da bekaretini veren bir kızı bundan sonra ne engelleyebilir ki? sizden sonra size hep sadık kalacağına inanıyor musunuz? tamam bakire geldi diye size sadık kalma garantisi yok ama bir ilişkiyi ayakta tutan ana unsur da aşk değildir. o elinde sonunda geçer. ilişkiyi ayakta tutan toplumsal değerlere bağlılıktır. o toplumsal değerleri hiçe sayıp da bekaretini veren kıza aranızda aşk bitip de hayat monotonlaşınca nasıl güveneceksiniz?
  lafın kısası daha önce biri becerdiden çok yukarda saydığım ve daha sayamadığım onlarca gerekçe yüzünden terk etmiştir ki gayet de haklı erkektir. git sen elin piçiyle gönül eğlendir sonra aklın başına gelince efendi adama ya beni niye almıyorsun benim bir geçmişim olamaz mı? tabiki olur ama herkes geçmişinden sorumludur ve bedelini de ödemek zorundadır.
  37 -14 ... muson6644
 6. 6.
  yarin obur gun "zikin bekledigim kadar buyuk degil" diye terk edilmesi farz olan erkektir.
  9 -1 ... totiman
 7. 7.
  sevişmeden ayrılmışsa iki kere yazık etmiştir.. hep kayıp değer bunlar.

  edit: iki kere dedim bak.
  15 -9 ... damned ghost in the machine
 8. 8.
  bu yazarin ve bu yazar gibi dusunenlerin yanina yaklasamayacak erkektir. * (#3651262)
  3 -2 ... zeeep
 9. 9.
  hangi zamanda yaşadığının farkında olmayan erkektir. şu gibi seçenekleri vardır,

  1) kendisini karı kızdan soyutlar, sadece arkadaş olarak "ehieih" der, en fazla bakar bakar otsbir çeker ya da genelev müdavimi olur.
  2) bakire olmayan bir kızla birlikte olabileceği düşüncesiyle yaşamaya alışır. bunu sorun olmaktan çıkarır.
  3) bir başka erkek veya erkekler tarafından yalanıp yutulmuş bir kızla birlikte olmaya devam eder. düşüncesini değiştiremediyse. her şeyden önce "öyle mi bakıyosun sen olaya, çok seviyoduk biz masumdu!" zart zurt lafına inanmayın. gül gibi, tertemiz dediğiniz kız "bakire" olduğu ve eline erkek eli değmediği için azgının teki çıkabilir. çıkar hatta, doğaldır da bu. kendimi sikicem sinirden ama söylemeden de edemeyeceğim, bizzat ben gördüm bunu. varsayım cart curt değil.

  ayrıca şöyle de bir durum var,

  kendilerini bir bok zanneden feminist kızlarımız "baskı var amına koyim!" diyerek ilk fırsatta deldiriyorlar ve "bakire değilim ama namusluyum" diyorlar. ahah, hımını yerim ben senin. sana değerli olduğunu, kadın olduğunu hissettirecek bir çevrede değilsen biraz kendine bak. ahlak, namus fikri kafanda otursun. neyin ne olduğunu kendince yorumla ve doğrula, inanç ve düşünce sistemini kur. ondan sonra kiminle yatarsan yat kimsenin sikinde olmaz. fakat milletçe birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde ülke çapında yaptığın "eziliyoruz!" yaygarasına götümle gülerim ben.

  anlamıyorum lan. aldatan kadın, her boku iki kıç sallamayla elde edip "orospu deniliyor bize!" tribi yapan kadın, hayatın her yerine bok attıktan sonra hala "aktif olacaz!" diye höyküren kadın... hayır almadığınız ne kaldı lan? siktirin gidin biraz ülke görün, kadının yeri neymiş, değeri neymiş. küçük arsızlar sizi. orospu dediğiniz ruslara, taşşak geçtiğiniz helgalara bakın. komplekssiz, ne olduklarını bilen, mutlu mutlu yaşayan insanlar.

  yırtınmanın alemi yok.

  çok sinirlendim sözlük. schopenhauer ne güzel demiş mna koyim.
  5 -6 ... der meister
 10. 10.
  (bkz: skip geçmek)
  3 -1 ... dark jedi in da house