1. 1.
  bakire kız isteyen erkektir. bencildir, sadece onun olmasını ister ama ondan önce, doğası gereği bazı şeyleri yaşamaya hakkı olduğunu bilmez.
  2 -2 ... bidasi kerim
 2. 2.
  etten organı etten kadın organı tanımış xy.
  2 ... tankut kabza
 3. 3.
  bakirelik erkeklere ait bir kavram olmadığından denilecek pek bir cümle yok gibi.

  (bkz: bakir)
  -1 ... kirkugur
 4. 4.
  gayet normal bir durumdur.zira erkek bakir olur bakire değil.bakir olmayan erkek le ilgili soylenebilecek şey ise muhtemelen lise çağlarının baslarında olan erkektir.
  ... ecivecivokke
 5. 5.
  ıyy. ısırılmış elmadır. çürük yumurtadır. erkek dediğin el değmemiş ve dokunulmamış olmalı. bir de utanmadan "ben bakire değilim." falan derler.
  0 km olmayan arabadır. bir düşünün. siz daha önce başkasının bindiği ve kullandığı arabaya sahip olmak ister misiniz? siz de sıfır km etkisi yaratır mı?

  not: erkeklerin bakire olmayan kızlar hakkında söylediklerinin aynısıdır. hatta tasvirleri sözlükten aldım. böyle anlatılmak size kendinizi nasıl hissettirdi beyler?
  6 ... mackenzie
 6. 6.
  şimdi sevdiceğiniz erkeği düşünün. daha önce bir kız gelmiş, onunla ilişkiye girmiş, tenleri tenlerine değmiş, terleri birbirine karışmış... sevdiğiniz erkeği öyle düşünsenize bir. hele bir de sevdiğinizle yatan kız, karşılaştığınız bir yerde uzaktan size bakıp pis pis sırıtırsa insanın namus cinayeti işleyesi gelir.
  7 ... mackenzie
 7. 7.
  turkiye hatta dunya standartlarinda normal bir erkektir. hatta kimine gore daha erkektir gercek erkektir.
  -2 ... pembe takkeli herif
 8. 8.
  Hemcinsi veya diğer cinsi ile cinsel ilişkiye girmiş erkektir.
  ... trakyalilter
 9. 9.
  hastalık taşırlar.
  3 -2 ... selia
 10. 10.
  yollu olurlar. evlenilmez.
  9 ... amuniyimgardas