bugün

hiç cinsel tecrübesi olmamış erkek yazarlardır.

unutmayın, en kötü duygu ümitsizliktir.

edit: niye eksiliyorsun arkadaş?
(bkz: başlık olsun torba dolsun)
(bkz: ankete koş ankete)
(bkz: seni kendime sakladım)
bir insan içine girdikten sonra amiyane tabirle milli olarak, kağıt kalemle dolaşmaya başlar. reel veya sanal ilişkilerinin çetelesini tutmayı alışkanlık haline getirir. çünkü erkeklik budur şekerim.
inci sözlükte sikleri ellerinden düşmeyen yazarlardır. amk hep laf hep laf.
sorsan hepsi kaç kadın indirmiştir ama lakin ki öyle değildir.
skor peşinde koşmayan, ihtiyacını kendisi gören vatandaş.
1-0 olsun bizim olsun diyen adam.
yıllarca kaliteyi yüksek tutmaya çalışmış nabız atsın yeter mantığını asla benimsememiş yazarlardır. lakin bu kalite zaman geçtikçe düşecek ve kişi elinin tersiyle ittiği kör ve topal kızlara muhtaç hale gelecektir. en kısa zamanda kese kağıdı kullanmayı öğrenmelerini diliyorum.
bakın bu benim. ciddi ciddi benim yani.

az önce DM yoluyla bir arkadaşla münakaşa'ya girdik. tamam eyvallah bakire olmayan kadınları Savun.

ama şöyle size öz ve salt isteğimi anlatayım. ben şu yaşıma kadar hiç bir kadının koynuna girmemişsem; kimse kusura bakmasın. tanıştığım insanıda bizzat öyle isterim. barzomu dersiniz, kromu dersiniz sikimde değil.

ben 23 yıllık hayatım boyunca uçkurumu koruyacağım, kimseyle münasebete girmeyeceğim.

ama sevdiğim kadını çatır çutur sikecekler. yok öyle bir dünya kardeşim, yok.

ha gidip her kızla yatan ama evliliğe gelince bakire kız arayan erkeğin namusu da sorgulanır. kimse kusura bakmasın. kişisel düşüncem bu.
Şimdiye kadar yapmamanı kendi zihninde övünç, gurur kaynağı olarak adletmişsin. Ve bakın ben bu yaşıma kadar yapmadım şeklinde oluşan bu manevi duyguyu sürdürmek için şimdi de yapmıyorsun. Elbette kendi kararın ve bu konunun övünç/ gurur olduğu değişken bir mesele.
Çok müstesna insanlardır. Yalnız görüyorum ki 15-20 yıl gibi rakam verip "öhhö öhhö!" Öksürenler var! Belki şurada bir yerde 40'lık abiler vardır. Hadi biraz onların gururunu okşayalım. Geç sıraya geç!...
görsel
Yokluktadadır. Elinde imkan olupta yapmayanlara sözüm yok ama eminim birçoğunuz yapmadığından değil yapamadığından dolayı bu sıfatı alıyor.
biri benden mi bahsediyor?
o kadar bakirim ki telefona bildirim geldi kalk bi bak senden bahsediyolar diye.
güncel Önemli Başlıklar