bugün

görsel
kızların nefret ettiği, sadece erkeğin hal ve hareketlerine bakarak bile bakir olup olmadığını anlayarak tiksinme durumudur.
--spoiler--
sadece erkeğin hal ve hareketlerine bakarak bile bakir olup olmadığını anlayarak tiksinme durumudur.
--spoiler--

haklisin arkadasim bakir erkek vites degistirirken vitese bakarak degistirir.
ayakkabi bagcigini da fiyonk yapar.
sevgilisi varsa cicek alir.seke seke bulusmaya sinemaya falan gider.

mesela ben vitesi dizimle degistiriyorum.
ne bakacam.
Bazen keşke itici olsaydım dersin.
Çoluk çocuğun kişisel görüş bildirmesi yasaklanmalı. Belli bir yaştan sonra izin verilmeli.
Herhalde bunun tam zıttı olan Namussuz erkek için çekici/sempatik olduğu algısı yaratılmak isteniyor ve bu vesileyle bekaretini kaybetmiş erkekler parlatılmak isteniyor.

Bekaret önemlidir. Dinen değil bence hatta dinler en büyük yalan ve tanrıya atılan en büyük iftiradır.

O açıdan değil başka açılardan.
(bkz: bakire olmayan erkek piçliği)
(bkz: bakire olmayan kız kaşarlığı)
Hayırdır orospu mu olsaydı ? Evet orospu. Orospuluk sadece dişilere özgü bir terim değildir. Orospuluğun erkeği kızı yoktur. Önüne gelen kızlarlar yatıp kalkıp serseri gibi orada burada gezseydi. Diskolardan barlardan çıkmasaydı karizmatik olurdu öyle değil mi ?

(bkz: ötede ağla)
Bi siktirin gidin iki yüzlü kahpeler. Bunun bide erkek versiyonu var. Her haltı yiyip bakire kız isteyen taşak taneleri. Erkek tecrübeli olunca niye ben ilk değilim diyen kızla her haltı yiyip bakire kızla evlenmek isteyen erkek birbirini bulsun siktir olup wuhan da dünya evine girsinler.
Aksine çekicidir. Her şeyin ilkini sizinle yaşayacak ve ilkini ömür boyu unutmayacak. Yüzeysel aptal duygusuz seks beyinlilerin anlayamayacağı bir güzelliktir. Keşke herkes herkesin ilki ve sonu olsa.