1. 1.
  Egemen Bağış'ın o ses kaydının montaj olduğu ispatlandı
  Pensilvanya merkezli olduğu iddia edilen montaj çetesinin Eski AB Bakanı Egemen Bağış ile gazeteci Metehan Demir arasındaki telefon konuşmasını üzerinde oynama yaparak internete servis ettiği bilirkişi raporuyla ispatlandı.(yeni akit gazetesinin haberi-06/06/2014)

  şimdi fırıldaklık kendi çıkarına göre islam'ı ve müslümanlığı kullanma nasıl oluyor bakalım.
  metehan demir olayın sıcaklığı ile konuşmaları kabul etti.

  ''Metehan Demir’den itiraf!
  Metehan Demir, Egemen Bağış ile birlikte Kuran'la dalga geçtikleri ses kaydının kendilerine ait olduğunu ve 'bazı haddini aşan ifadeler kullanmış olabileceğini' kabul etti. ( sözcü gazetesi -19 .Mart. 2014)

  olaydan yaklaşık 3 sonra baskılara dayanamayan olayın taraflarından metehan demir konuşmanın gerçek olduğunu kabul etti.

  tabi yeni akit ,yeni şafak ve taraf gibi yancılar aman çıkarlarına zarar gelmesin diye baka -makara olayının yani din ile-islam ile alay edilmesine göz yumdular.

  daha sonra metehan demir ki kendisi türk ordusu (emekli-eski) subayıdır yine sözcü gazetesine 2015 ocak ayında verdiği söyleşide 2014'de sözcü gazetesine söylediklerini inkar etti ve..

  ''Metehan Demir uzun bir aradan sonra konuştu
  Bağış ile arasında geçtiği iddia edilen ve kamuoyunca Bakara-Makara olarak bilinen tapeyle tanınan Metehan Demir, başına gelenleri 'pusu' olarak niteledi ,tapedeki konuşmaların üç ayrı konuşmasının birleşimi olduğunu öne sürdü.''( sözcü gazetesi ocak-2015)

  fazla değil 2 sene sonra olayın kişilerinden yani bakara -makara konuşmasını yapanlardan egemen bağış telefonun diğer ucunda ki metehan demir'i fetö'cü ilan etti.

  ''Egemen Bağış 'bakara makara' diye konuştuğu Metehan Demir'i 'FETÖ'cü ilan etti
  AKP'li Egemen Bağış, 17 Aralık dönemi ses kayıtlarında "bakara makara" sözlerinin yer aldığı telefon görüşmesindeki Metehan Demir'i 'FETÖ'cü ilan etti.'' ( solhaber portalı -28.cak.2017)

  metehan demir yine çark etti .
  eğemen bağış'ın 28.ocak-2018 günü öğlen saatlerinde kendisini fetö'cü ilanetmesi üzerine aynı gün ,akşam saatlerinde çıkıp şöyle dedi.

  ''Metehan Demir'den Eğemen Bağış'a FETÖ yanıtı
  Eski Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış'ın “FETÖ ile bağlantılı olmakla” suçladığı Hürriyet gazetesi eski Ankara Temsilcisi Metehan Demir'den açıklama: "Egemen Bey'in de sözlerinin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. Bana bu haksız ithamda bulunacak bir kişi değildir..." (duvar gazetesi -28-ocak .2018 saat 20.00 civarı)

  olay sözlerin söylendiği ama yanlış olduğu noktasına geldi. dinci ve milliyetçi kesimden süper kıvırmalar birbirini kırmalar.

  bu arada müslümanlara hakaret ediliyor diye çığıran yeni akit ne yapmış bakalım. tabi ki önce can sonra canan deyip . islamla alay edilmesini göz ardı edip ...

  Egemen Bağış ’Evet’ için Türkiye’yi karış karış geziyor
  Egemen Bağış, “Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi” paneline katılmak üzere Muş’tan Diyarbakır’a geçerken güzergah üzerindeki Siirt’e gelerek halkı “Evet” için ikna etmeye çalıştı.'' diye bağış'ı övmeye devam etmiş (yeni akit-11.nisan.2017 )

  işte siyasal islamcıların ,abdülhamit milliyetçilerinin yüzü ..

  mesele islam'ı korumak müslümanlara sahip çıkmak falan değil.

  mesele çıkarları ..

  buyurun cevap bekliyorum...

  not: defalarca yazdım islam eleştirilebilir ama eleştiri sınırları aşılmamalı hele ki din hakkında hakaretane sözler kullanılmamalı...

  ek; bütün alıntılar değiştirilmeden aktarılmıştır.
  5 -5 ... baris hemen simdi
 2. 2.
  biraz evvel dinimize hakaret var diye zırlayan sözlük sahtekarları tek kelime yazamamışlar .
  üstüne üstlük dediklerimi kabul etme babından eksi leri doldurmuşlar.

  ulan sahtekarlar hiç bir değeri savunamayacak kadar zavallısınız.

  ha düşene vur kendi tarafından bile olsa (son olarak mehmet şimşek) ,allah belanızı versin.
  1 -3 ... baris hemen simdi