bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yedi sülalemizi sikip sonra "ayağına getirttirip" konuşan her adam hakkında ki görüşlerimizin 180 derece değişmesi gerektiğini düşünenleri ortaya döken gençtir. Bir konuşmayla, ki samimiyetsiz bir konuşma olduğuna eminim, insanların görüşleri hemen tam tersine dönerse asıl puşt onlara denir, bu delikanlı gence değil.
  5 -3 ... ayyash maghanda
 2. 2.
  Akla türlü türlü şeyler getirir.
  (bkz: ne konuştun lan karıyla)
  (bkz: kim karı benle konuştu)
  3 ... diyalektik sizofren
 3. 3.
  suat kılıç ile bonus kafalının ''restaurantta'' bir kare fotografı vardır. bu da konuşmanın gayet samimiyetten uzaktan olduğunu gösterir niteliktedir. bakan suat kılıç' ın bir öğrenciyi affedip yurttan atılmasını önlemek büyük bir şey midir?

  akp' nin politikasında popülerlik ilk sıradadır. gösteriş elzem ve gereklidir. altı ay seçim çalışmasına denk bir gösteridir.

  çocuğu affetmişmiş...
  3 ... sessizdeydi duymamisim
 4. 4.
  Yumurta atan gencin yurtta kalıp kalmadığı konusunda bir bilgim yok. Yurtta kalıyorsa ve bakan yurttan atılmasını engellediyse en azından yumurta atan genç teşekkür etmeliydi. Senin görüşün değişmesin yada eylemlerine devam et. Sana kimse demiyor ki görüşlerin değişsin , eylemlerini sonlandır.

  '' Bakan beyle konustuk - görüşlerimizi karşılıklı belirttik. Bu yaptıgım için ceza almamı engelledi. teşekkür ederim. Ama bu benim diğer görüşlerimin değişmesine etki etmeyecektir. '' tarzı bir açıklama yapsa iş buralara gelmezdi.
  -3 ... kahretsin fuck
 5. 5.
  geçerli nedenleri varsa protesto edebilir, bu hakkıdır bonus kafalı arkadaşın. bakan değil cumhurbaşkanı dahi protesto edilebilir. *
  1 ... sigara icmiyorum
 6. 6.
  2 sene önce liseli olduğundan bihaber koskoca devleti çekip çeviren bakana yumurta atmış öğrencidir. yumurta atmak diyorum sevgili dostum, bakanı boşver iddia konusu dahi olsa sokaktan geçen herhangi bir adama atabilecek misin? ben şahsen suat kılıç'ı takdir ediyorum, aynısı bana yapılsa o kadar soğukkanlı ve olgun olamazdım.
  1 -2 ... centurion