bugün

zararı herkese olacağından yapılmaması tavsiye edilen cahilce bir harekettir.
rte'nin "en az 3 çocuk yapın" tavsiyesinden sonra akıllara gelen cümledir.

3 çocuk mu? ben tek çocuğa bakamıyorum 3üne nasıl bakayım sayın(!) başbakanım, verdiğin asgari ücretle mi?
işin zevkli kısmını yapıp, bakılamayacak kadar çocuk olunca çocuğu ya sokağa atmak ya çocuk esirgeme kurumuna vermektir. yapılmamasını tavsiye ettiğim olaydır.
RTE : '' 3 çocuk şart ''
Me : 3 çocuk ne arar la ailede !
Birçok toplumsal ve ekonomik sorunlara yol açacak durumdur.
"allah rızkını verir." inancından kaynaklanmaktadır.
nasilsa devlet bakar mantiginin sonucudur. sanki finlandiyada yasiyoruz da devlet kelle basi para oduyor.
aile planlamasından yoksun olan ailelerdir. genellikle doğuda çok bulunur.
Aile planlaması nedir bilmezler.

Zaten biri ikisi toprağa girer ikisi üçü hapse düşer sevgisiz aç yetişen nesiller ortaya çıkar.
Saçmalıktır.
Şu dönemde çok çocuğu geç bakabileceğin tek bir çocuk yapmak bile on kere düşünülmesi gereken bir durum.
Virüs bakteri gibi üreyen canlılardır.
Canlı dedim, insan olsaydı insan derdim.

Virüs bakteriler dahil olduğu bedeni değil, kendilerini düşünür.
Ne kadar ürer çoğalırlarsa onlar için yaşamın gereğini yapmış olur.
Ama insan öyle değil.
Çevreyi imkanları yarını da düşünmeli.
görsel

Evrenin,toplumun, sistemin kamburları işte bu tip şuursuz kamyon misali yaşayan kişilerdir.

Bir dolu çocuğu, aç, mutsuz, bakımsız bir hayata mahkum etmekte bir sakınca görmeyen, geleceklerini, kişiliklerini, travmalarını zerre kadar umursamayan bu eğitimsiz insanlar hukuki ceza tekniğiyle korkutulmalıdır.
Ciddi şekilde egitilmelidir.
Üremelerini engelleyecek tıbbi müdaheleler olmalıdır.

Sevişme demiyoruz, hiç çocuğun olmasın da demiyoruz, kantarın topuzunu kaçırma diyoruz aga!
Akıl diyoruz, izan diyoruz!
Afedersin ohaaaa diyoruz!
Mülteci Çomardır. Bizde de var bu tiplerden ama araplar kadar çok değil. 5 çocukla göt kadar markete mi gelinir amk. Reisin ülkeye attığı en büyuk kazık bu bence. Geleceği ne bu çocukların?.
maddi durum gözetmeksizin yaparlar bunu, ulan bırak çocuğa kıyafet almayı kendi boğazından ekmek geçmez be.
Tek sıra halinde çocukları dizip en arkadaki çocukları görememe durumudur. Kilometrelerce kuyruk olabilir.
öyle demeyin arkadaşlar, Allah rızkını da beraber verir.
Suriyelilerin rakipsiz olduğu bir konu...
bir ortadoğu sorunsalıdır.
Suriyelilerin her yaptıkları çocuk başına devletten para almak için yaptıkları. Ortadoğu cahilliği.
Sisteme ucuz iş gücü yani ucuz köle sağlamanızı sağlar . 3 çocuk yapın derken senin soyunun sürmesini mi dert ediyor sandın?
ortadoğu ülkelerinde çok olur.

"ben ahirette ümmetimin çokluğuyla gurur duyacağım" demişti bir peygamber. keşke demeseymiş şu nüfus çokluğunun önüne geçemiyoruz ileride iş bulmak da imkansız hale gelecektir yürüyecek alan da bulamayacağız trafik sorunu asla çözülmeyecek. ileride herhangi bir millet bu bölgede soykırım yaparsa hiç şaşırmayın.
güncel Önemli Başlıklar