1. 1.
    TRT belgeselde yayınlanan bir program. Diğer programların aksine böylesine güzel bir kanal için yetersiz kalmaktadır.
    Bana Google araştırması ile bulabileceğimden fazla bilgi vermeyen, oyunculukların vasat olduğu ve sunucuların teknik yetersizliğinin her halinden belli olduğu bir program.

Konsept güzel ama umarım daha teknik bilgiler ve yeni fikirlerle gelebilirler sonraki bölümlerde.

Bir de sanayi savaşları diye bir program var ki adamlar 1 senedir 4 tekerlek ve çıkma bir motor ile 40 km hızı geçmeyen arabalar yapıp bunları kapıştırıp duruyorlar.
    Bir de komiklik olsun diye bir ekip diğerinin bujisini çalıyor falan.

Benim mi bakış açım çok gaddar bilmiyorum ama bu denli basit sistemleri önümüze belgesel diye sunmaları biraz garibime gidiyor.
    ... alfa laval
  2. 2.
    Trt belgesel kanalında yayınlanan bakalım işe yarayacak mı? Kamil Güler ve Serkan Bıçakçı olağan şeylere enteresan bakış açılarıyla bazen bir insanın; bazen de insanlığın sorunlarına farklı bakış açısı ve fikirlerle çözüm üretiyorlar. Canım ülkemde güzel kaliteli programlar yapılıyormuş.
    ... simiago
  3. 3.
    Şu an perde beton tekniği ile oluşturulan 13 katlı bir binayı patlayıcıyla yıkmaya çalıştıkları program.
    Çok heyecanlı.
    Edit: iki kere patlattılar yıkılmadı vay arkadaş ne binaymış.
    1 ... bordo siyah ruhlu hatun