bugün

sevgilisinden bir şey istedin mi ret cevabı alan kızın ortaya attığı acınası cümle. yok da ferhat ın yaptığı çılgınlığı niye kendi sevgilinden bekliyorsun. ferhat deldi dağı sonuç ne oldu? mutsuz son. ne olur cankız ferhat ile şirin i oyununa ortak etme.
-bak ferhat şirin için dağları deldi. sen benim dediğimi yapmıyorsun aşk olsun.
+tamam yarın niğdeye gidiyorum.
-ne niğde si
+melendiz dağı nı deleceğim, sonraki gün süphan, sonra da tendürek dağı nı deleceğim oldu mu?
- kamil...
- efendim?
- bak ferhat şirin için dağları deldi sen benim için ne yaptın?
- şirin deldirttiyse helal olsun şirin e sen de karı olsaydın da bende delseydim ama nerede....
- allah belanı versin kamil.
o ferhat ın mallığı, niye biz onlar için zor şeyler yapmak zorunda kalıyoruz ki, (bkz: hayat müşterek).
dağ gibi kızsa bu söz dikkate alınıp delinmelidir. orta yerinden, fütursuzca ve büyük bir zevkle.
ferhat dağları deldiyse, kim bilir şirin'e neler yapmıştır deyip susturmak lazım.
"özlem tekin'de delebiliyor hem de tek başına ama sende görmedik bir şey" cevabını hak eden kızdır.
'o dağ zaten yolluymuş güzelim boşver.' şeklinde cevaplanası kız.
dağları delersem mutlu mu olcan?
yerinde olsam 1 papatyayı tercih ederdim denilesi kız.
amk deldide ne oldu diye cevap verilmesi gerereken durum.neymiş? ferhat para yerine aşkı seçmış. açık konuşuyorum ferhat malık etmiştir. aslında parayı seçseydi okadar yorulmasına gerek kalmazdı. parasını verip iki gereyder tutsa yorulmazdı mal. amasyalı olduğum icin biliyorum, adam resmen eline almış çivi ile keseri dağ taş bırakmamış delmiş. amasya dağlarını makarna süzgecine çevirmiş amk. o kızada he deyin gitsin.
sende beni şirin gibi sevecek yürek var mı diye sorulması gereken durum.
ciddiyse bu konuda, bi şirin değildir. belki alex.
gitsin ferhat'ı ayartsın o zaman amk. bana niye söylüyorsun bunu dingil?
verdiği örnekle, durumun arasındaki ütopik farkın farkında değildir. sen dağın arkasına geç ben geliyorum denir ve olay yerinden hızlıca uzaklaşılır.
güncel Önemli Başlıklar